Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To má proti nám ale dost výrazné zpoždění. *2*
    U nás v diskuzích je sprosté slovo dokonce už i mírumilovný přežvýkavec, který dává mléko. *8*
  • Když zakáže sprostá slova, jak mu potom budou poddaní říkat?
  • Ryšavý zakrslík Putner musí skončit i se svou ožraleckou prolhanou říší, nejlépe jako oběť asijského islámu, Číny a Indie, které se podělí o Sibiř. Estébáckého pravoslaví nebude škoda.

    Rakovinový nádor loupeživé, zamindrákované a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ atd.), které vůči totalitou postiženým voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem čecháčkostánu za Ural a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.
    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
    • Posserte napiš zase něco ať se zasmějeme.
    • už zase tady ty rakovino opruzuješ stále stejným blábolem. Zalez špíno
    • Co k tomu dodat ?Jen že jsi hlupák sečteno podtrženo přečteno spočítáno.
  • Heele, naajdi si někde sovětské budovatelsklé filmy z 50. let! Po srpnu 1968 se opět objevily v CTV sovět. filmy Timur a jeho parta, Školačka (o tom, jak soudružka učkitelka Varvara
    Vasiljevna dostala jakýsi řád přímo od báťušky Stalina), věci, ,které nám žákům a studen-
    dentům předkládali soudruzi k věření! Po srpnu 1968 to v C TV zhusta vypadalo s filmy po
    únorju 1948! Dnes se na IT objevují příspěvky pitomečků s probolšebvickými názory, které
    jsou spíše určeny pro zaostalé chudáčky někde v Ruskui! Ale to jim nevadí, jsou vytrvalí,
    spíše chabého rudého ducha!
    • Opravuji, "Odvážná školačka", byla to povinná četba ve škole, nikdy jsem to nečet, ale jinak, bez chyby!!! *1* *1* *1*
    • raději budovatelské filmy,něž tu amorální bídu amícké kinematografie...... co my, již dospělí,my si tu televizi třeba vypnem nebo změníme program, ale dorustající děti to nesvedou,a dospělí je nemůžou kontrolovat stále.....a pak nastává ta spirála negace ve vývoji mladého člověka......jenže tobě o tom cokoli povídat, je asi stejně zbytečné, jako učit prase jódlovat.....
      ps, jen si brzy zaleť výš, a ještě výše, blíže ke slunci....
      • vždyť se na to nemusíš dívat, přepni si televizi na jiný program a vyber si co tě baví a neopakuj jako kafemlýnek o amorální bídě americké kinematografie . Zase chceš lidi zavřít do nějaké ruské kolonie, kde se budeme dívat jen na to co nám dovolí? Mimochodem ty ruské filmy stojí vesměs všechny za starou belu a jsou tam sprostý jako dlaždiči, tak zalez do zemljanky a neotravuj stalinistický pohrobku.
      • Tu "amorální bídu amické kinematografie" je třeba vidět na vlastní oči a ne opakovat ubohou ruskou propagandu.
        Sám jsem byl velice překvapen při zjištění jaký obrovský výběr nabízejí např. americké televisní kanály, jaká nádherná vysoce umělecká díla, hluboce psychologické filmy a seriály bez laciné sentimentality. U nás např. známe Formanův film Amadeus, který do této skupiny zapadá. A pak tam jsou laciné a primitivní nahrávky, často vyráběné na zakázku třeba i pro země, kde násilí je vyžadováno. Americké TV kanály mají obrovskou nabídku a záleží na divákovi a jeho kulturní úrovni co si vybere.

        Ty kvalitní americké filmy jsou drahé a tak naše TV raději kupí ten levný šunt. A proč by to neprodali, když se najde nějaký omezenec, který to koupí. Může to být dokonce i cílený výběr podřadného braku k podpoře antiamerikanismu.
        • Ale že se jim to daří,ten antiamerikanismus budovat,co????? za to můžou asi jen ty filmy, že?
          smím se zeptat? ty máš důchod na hlavu, ?????
          amerika, tedy přesněji SS-spojené státy, jsou již dnes čistokrevnou říši lidského úpadku a čirou říši zla! už ten jejich začátek, taková genocída původních obyvatel......a vy mlčíte, pseudoamícké falešné pakundy..... co po vás chtít, jste marnost tohoto světa, jste odpad......
    • Vidět svět vaším zrakem patrně bych to nevydržel a použil Nuselák VY HO ALE TAK NEVIDÍTE ŽE VY PROSTĚ PÍŠETE NESMYSLY tak pište a nebo snad ten Nuselák u vás bych se ani nedivil.
  • Vykakali jsme se na Východ,a hovínka k nám přišla ze Západu!!!!! *1* *1* *1* *1*
    /viz.americká kinematografie- plná vražd, násilí, drog,sexismu, hrubosti, oplzlosti,lidského úpadku, degenerace , ponižování,hnusu a oplzlosti.......ne, toto není svět pro slušné a rozumné, to je svět pro mentální trosky, ať již duševně nebo fyzicky..... *11*
    • nemluv jenom o amerických, mluv o český hercích jakou mají dneska mluvu a ten sex a drogy to máš všude i v tom tvém zaslíbeném Rusku, internet troubo jak vidím máš, tak si zajeď na jejich stránky. Tolik brutality se jen tak nevidí, hlavně řidiči se tam májí v lásce, berou si hned na pomoc bejsbolovou pálku a sekyru. Zato ty si kakal pořád na západ a skákal šipky do ruský prd@ele za totality a teď se s tím nemůžeš vyrovnat.
    • Suchoj = blboj! *12* *12* *12* *12* *12* *12*
      • Ano, tvá reakce odpovídá tvé mentální výbavě......takže je to v pořádku *1* *1* *1* *3*
    • TEČKO - jedno jest tebe sleduji již několik týdnů ty jsi zralý na léčení a to myslím opravdu většího trollblba jsem nikde nenašel a to mám PC jako i práci tak že jsem zde neustále, ale na tebe nikdo nemá opravdu NE přeji mnoho zdraví i když jak vidno toho zdraví je již po málu tedy v intelektu jinak je mi tě líto co více dodat... Třeba se někdy uzdravíš a nebo tě někdo restartuje já bych věděl jak, ale sem to psát nebudu mohlo by to být považováno za vyhrožování a na to jsem právně vzdělán tak že to neudělám. Mněj a dalším blábolům zdar.
      • Ty a vzdělaný???? tak to jsi mne odvařil!!! můůůů he,he,he, *1* *1* *1* *1* *1* ty umíš leda tak učit smrdět tchoře,ty myšlenková křupko *5* *3*
        • NO NIC NEPLETU SE jseš na konci ještě chvíli a seš na tom Nuseláku...
          • ÁÁÁ, , vidím že pán má ještě navrch rozdvojenou osobnost,hi,hi,hi,hi, *1* kolik niců?????tak se přiznej, ty kozomrde kapitalistickej..... *3*
  • Pan prezident Putin je první velký státník, který chce začít vymetat ten zatuchlý, kapitalistický,zdegenerovaný,vulgární a dekadentní svět, který řeči věřícího, ztratil duši.......
    ps. pro amerikanofily: v ss-spojených státech se nesmí chlastat alkohol na veřejnosti,avšak dejte si jej do sáčku a je to ok!!!!! chlastejte co hrdlo ráčí *1* jsou to farizejové,jakoby sáček zamezil lidem se potácet a být zchlastanej jak bývalý preziddent usa "Křoví",který musel být nějaký čas na léčení........
    • léčíš si komplexy co? Chudinko to USA ti nedá spát a ž ti z toho vyskákaly bradavice opruzenino opuchlá.
    • Suchoj, koko, patří k takovým primitivům!
  • A co je na tom divného že občané II. kategorie nebudou moci slintat své nesmysly nevázanou řečí ale budou se muset naučit mluvit normálně já na tom nevidím nic tak zavrženihodného.
  • Jé, to nebudou moct používat ani slova jako Lénin, Stálin, bolševik, komsomolec, vo čem si pak budou povídat??? Je to d e b i l *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • o čem si pak budeš povídat se svoji starou???? inu, jako vždy, jen o h@vnech,jen o h@vnech,jiřine *3* už tvůj děd byl pitomec, ty pokračuješ v rodový tradici!!!! *1* jsi kapitální kus hovězího mentálního maroda.... můhe,e,he,he,he,jéééééé, *1*
      ps. víš jaký je rozdíl mezi tvýma botama a kondomem:????? nevíš????? žááááááádnej,!!!!! v obou stojí čur@k *1* *1* *1* *1* *3*
      • No vidíš jak si sprostý, prcek Putin by z tebe neměl radost, půjdeš na převýchovu do klece opičko, tam se budeš učit jen slušná slova, aby prcek Putin měl zoceleného opičáka Suchoje.
      • Suchoji, tak starou nemám, nejmenuju se jiřin, ale Jiří, můj děda byl určitě větší inteligent než Tvůj starý otěc, vtipnej teda taky nejsi a ostatním slovům nerozumím, jsem z Čech, v o l e. *12* *12* *12* *12* *12*
    • ty jsi za 1.) hlupák a to je vše nic více psát není potřeba ti zdělovat.
      • Jinak rejnoku, ty musíš bejt ale Zdělanej! *1* *1* *1* *1*
      • A ty rudej vypatlanec, netřeba nic dodávat.
  • To je jedině správné. Měli by si z toho vzít příklad naši politici a hlavně rádoby moderátoři. Je to hnus poslouchat ty jejich výlevy,
  • Bravo *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit