Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by někteří Parteigenossen v Německu vzdychali po Paktu Molotov-Ribbentrop?
  • Rekl bych, ze Angele Deutschen spis nemohou zapomenout "predklon pred Amikama" kvuli
    Ukrajine a kvuli Rusku. Docela by me zajimalo, co maji Amici na "Kohlovo devcatko" v rukavu.
  • Soudruzi made in Tiscali budou mít dneska jistě pozitivně naladěný večer.Blahopřeji k první vlaštovičce.
    • Zato Kamaraden od Waffen SS ne, s temi/krome Kammaraden z rad SS Galizien a Nachtigal/ nechce nikdo nic mit, Bormane. Skoda, ze sis nedal nick Eichman: byla by alespon sranda
      s prateli z Israele. *1*
      • Ano,souhlasím s Vámi mílý hh.Každý den není posvícení. *3*
  • Jo jo to byli časy když k nám sem jezdili zarudlý přihřátý německý soudruzi. *14* to jediné bylo na NDR super nekonečná nabídka soudružkých bockwurstů. *14*
    • Je sice pěkné co říkáte, ale pokud chcete diskutovat naučte se spisovně psát.Takhle vypadáte spíše jako negramotný člověk.
      • Hádej Vaňku, kolik jsi udělal chyb?
      • Jsem teda asi negramotný gay *9* ale zase mám velkou bambitku,co vy pane docente? jak jste na tom vy ? *14*
  • Když té bandě někdo nesedí ,utočí na něj jako na lovnou zvěř. Ti naší pisálkové to je výkvět.
    • nechceš ulovit ty mě ? prosím Borisku *14*
  • Guten Tag,zdravím naše bratry soudruhy,bolševiky v ČR.Takhle se to dělá,vemte si příklad z východoněmeckých soudruhů,nesmíte sedět celý den u PC,revoluce,revoluce.... jinak ten ráj na zemi nevybudujete.Proletáři všech zemí spojte se.Chcete za prezidenta ČR našeho bratra generalissima Putina tak zvednout pupky a mazat do ulic provádět agitaci.Auf wiedersehen
    • Honecker uz je po smrti, plagiate. Nebo pises "z druheho brehu"? *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit