Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohužel proruské konspirativní informace jsou pouze na webu. Nedosahují goebelsovské úrovně propagandy kdy proamerické konspirativní informace jsou jak v soukromých tak veřejnoprávních televizích (web je pro ně pouze doplňkový).
    • vivat svobodná Venezuela








      WOW !!!
      • co tam vysíláte? Já tady chytím pouze ČT a NOVA PRIMA a jiné proamerické tv.
  • Chci si počíst, nemáte někdo aktuální seznam webú:
    1)proruských ?
    2)proamerických ?
    3)probruselských ?
    4)protibruselských atd.atd. ?
    Anebo jsme vystaveni propagandě jen z jedné strany ???
    • Trefnè
    • jedině Russia Today








      WOW !!!
  • Takové tiscali se nedostane ani do prahy.tak že závidí.
    • mám stejné informace








      PCHE !!
  • Nechápu tedy, když Putin pomohl vyhrát Trumpovi volby tak proč Vladimíra Vladimíroviče Donald dnes a denně ponižuje, vypisuje nové a nové sankce a vytírá si s ním před celým světem zadek, divné
    • v Hamburku si vytíral zadek Putin Trumpem. Při vzájemných rozhovorech se Trump třikrát ptal Putina na zasahování ruských hackerů do amerických prezidentských voleb. Pokud skutečně očekával, že mu ten všemi mastmi mazaný, zákeřný, kágébácký darebák řekne pravdu, pak Trump ukázal celému světu pouze svoji nezměrnou hloupost a naivitu. Být na Putinově místě, také bych pomohl při prezidentských volbách v USA takovému hlupákovi.
    • To Jura:
      To je tím, že psychopati jsou nevypočitatelní. Hitler a Džugašvilli si nejdřív rozdělili Polsko a potažmo celou Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop) a pak se začali prát, každý chtěl mít i to co přiřkl tomu druhému. Zpočátku vítězil Hitler díky technické vyspělosti. A jelikož se civilizovaný svět domníval, že Džugašvilliho říše je méně nebezpečná (ukecal je také Beneš), tak ho podpořila a pomohla mu porazit Hitlera. A k čemu to vedlo? Bylo to prašť jako uhoď.
      • ... jsem to zase popletla Pilsudski - Hitler si napřed rozdělili SSSR, teda tady v tom nešem blázinci je ale blázinec!
    • dearputin.com
  • aeronet by měl vystřídat Čt a celá ČR by byla spokojená, doufám že se pan prezident zapojí do diskuzí na aeronetu
    • že pan prezident se do diskuzí na aeronetu už dávno zapojil. Už před svým zvolením. Po svém zvolením ve svém zapojení do diskuzí na aeronetu vášnivě pokračuje.
      • že Chrchla tam nechodil.
        • že tvými dojmy se putinor vůbec neinspiroval a neměl je na mysli.
          • že nevíš co meleš, nech si v blázinci zdvojnásobit prášky, třeba zaberou.
            • tak u tebe ty prášky nezabraly, nemá tedy smysl, abych si je bral já.
              • Reakce na příspěvek:

                blbe, ty prášky žereš už dávno, ale malý dávky.
    • Punitore č.2, ty stíháš hlásat ty své bludy na všech frontách, klobouk dolů!
    • Zajímavá myšlenka. Pryč z EU a NATO
      • pryč z Česka a NATO
        • nezůstávej vy prašivý ruský kolaboranti, alou z čech chátro komoušská
    • *3*
  • Silný názor redaktora a ani se pod to nepodepíše
    • Severní Osetie nebo v delším tvaru Severoosetská republika, od roku 1994 oficiálním názvem Republika Severní Osetie – Alánsko je republikou Ruské federace.
      Nový název Republika Severní Osetie – Alánie, který byl přijatý 24.listopadu 1994 obsahuje slovo Alánie, které pochází z pojmenování historického národa Alanů, od kterých Osetinci odvozují svůj původ. Ve stejném období byl přijatý i nový státní znak.
      Rozloha republiky je 8 000 km² na kterých žije více než 710 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění je 88,8 obyvatel/ km². Hlavním městem Severní Osetie je Vladikavkaz.
      Všechny místní řeky vtékají do řeky Terek.

      Severní Osetie sousedí s Jižní Osetií, Kabardsko-Balkarskem, Čečenskem, Ingušskem, Stavropolským krajem Ruské federace a Gruzii.

      Republika se rozkládá na severních svazích Kavkazu. Na jihu má hornatý charakter a na severu jde spise o rovinu. Nejvyžší horou 4780 metrů vysoká Dzhimara.

      Severní osetie se nachází v moskevském časovém pásmu (+0300 (MSK)/+0400 (MSD)).
      • Krásná a díky RF svobodná země plná šťastných lidí, kteří dnes a denně děkují panu Putinovi za svobodu, prosperitu a demokracii. *3*
        • přéééésně, chtěl bych žít v Osetii, mám bohužel smůlu, že žiju v nebezpečném česku








          PCHE !!!
          • Němějte strach, brzy se rozpadne EU a s Ruskou federací se vrátíme tam kam čechiie patří, k našim slovanským bratrům, rusům.
            • Punitore č. 2, kolik tady těch Punitorů vlastně je? Začíná se nám to tady nějak množit. Netušil jsem, že je to tak frekventovaný nick. Kdybych to věděl, volil bych jiný. Tohle není diskuze, tohle je blázinec.
            • *5*
  • Ústav nezávislé žurnalistiky - kdo na to může naletět ? Jen žumpa.
    • Tiscali žumpa redaktorů
  • No jo, Donald Putinovič Trump se dostal do Wajthauzu za pomoci skřeta z Kremlu.
    • A já gay, transsexuál, Asiat, mající chlupy na bradavkách jsem se dostal do redakce Tiscali jako kuřbuřtík. Obšťastňuji redaktory o polední pauze a nechám si říkat Sajmon.
      • I kdyby se z tebe stal heterosexuál, i kdybys přijal občanství EU a oholil si chlupy, tak nic nezměníš na tom, že psychopat Donald Putinovič Trump se dostal do Wyjthauzu za pomoci psychopatického kremelského skřeta. *2*
  • Když si vzpomenu, kolik do oči bijících lží jsem zde četl jen o válkou zbídačených chudácích uprchlících, mezi kterými prý převažují ženy a děti, tak se nedivím, že lidé chodí koukat, co píšou servery, jako ten výše uvedený. Kdybyste vy mainstreamoví novináři lidem nelhali do očí, vzdali se trapných manipulací a psali jen skutečnou pravdu, tak po těch Aeronetech ani pes neštěkne a vy byste se nepotýkali s takovým úpadkem čtenosti. No, jen dál pište o konspiračních webech. Upozorníte na ně aspoň další lidi, kteří nevědí, že takové weby existují. Uděláte jim akorát reklamu a sobě poskytnete medvědí službu.
    • ale na ten server nechodí lídé, ale proruští kolaboranti a to je rozdíl *3*
    • Souhlasím, velmi výstižné!
      • ještě aby jsi sám se sebou nesouhlasil *15*
        • Co to blábolíš, ty vořechu?
  • No někdo na to má a někdo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit