Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vivat Novorosiija
    • zdar BTW co nového v Plzni ? už jsem tě dlouho nepotkal v Kaufu
      • na Borech otevřeli krám s ruskými specialitami tak chodím tam, kvalita nesrovnatelná, včera jsem obědval chalvu a mňamka *3*
  • Je velmi těžké platit daně a být vlastencem v zemi, která má už úplně jinou podobu, než dříve.. a jejíž obecná, životní úroveň je vykoupena a "vyvážena" takřka 20 bil. !!!..dluhem s předpokladem, že dluhový strop se opět navýší a kde daňový systém u obyčejných občanů už dlouhodobě nedokáže udržet to co předvádí jejich "vlády" i co se týká celosvětového vývozu "svobody a demokracie" a kde energetická spotřeba téhle země je nadpoloviční s ohledem na spotřebu všech ostatních zemí světa v celosvětové spotřebě energie i světových surovin..
    • myslím že žádný občan není obyčejný, každý je něčím vyjímečný, obyčejní jste možná tak vy komunisti s vaším bolševickým myšlením
  • Nakoukla jsem. Mužská EGA viděla jsem. Nad mužským EGEm zvítězila jsem.
    To řekla jistá paní Caesarová. Ráda jsem vám doplnila vzdělání.

    Pane já k vaší žádosti o ruku. Jsem dojata. Já bych vařila, prala, uklízela, rodila.
    A vy zatím budete plkat na Tiscali. Kdyby vám proboha došlo pivo tak ihned
    zavolejte ano. Vy Sáhibe! Sultáne! Jsem pro vás dost poslušná manželka? *16* *16*

    Pane Bedřichu, Váš email byl nechutný - Simčo, kurník mám. Hledám slepici. Jsi volná? *16* *16* Zase za měsíc dědečkové ju. Vaše Pussy? Tss,. na to nemáte *15*
  • Pane já! Ach já hloupá. Vy čeští muži jste přeci rození milovníci a romantici. *15* *15*

    Někteří pánové tvorstva například dosud naivně věří že puch alkoholu překryje bonbon.
    V posteli funíte a myslíte si jak dobře jedete. My ženy zatím znuděně koukáme
    do stropu a občas vykřikneme aby vaše EGO neutrpělo.
    *15* *15*

    Pak se otočíte na bok a chrchr. A v hospodě pak říkáte jak si ta vaše užila. *15* *15*
    • Jakej šel, takovou našel....
    • Pusinko, jak kdo. Koho si žena vybere jako svého životního partnera, s ním potom tráví život.
      *1* *1* *1* *1* *1*
      • S ním potom tráví život? I vy vtipálku. *15* *15* *15*
        S ním potom zažívá očistec za což je po smrti odměněna rájem s krásným
        a svalnatým andělem s harfou. *1* *1*
  • američani nejsou národ,je to jenom banda vrahů a zrůd
    • ... aj, ty přitroublý htipálku :)))
    • Lex Barker - Old Shatterhand! Byl také Američan. Jako voják Americké armády
      bojoval proti nacistům a byl zraněn.

      Podle vás je to tedy zrůda a vrah. Pak vaše pojmenování bude ještě horší.
  • blegh
    Proč se tu banuje jak na běžícím pásu? Prý jsem publikoval nevhodný příspěvek, když jsem zkonstatoval, že se tu cenzor pěkně vyřádil ... Copak to není pravda? *3*
  • Muž je Pán a žena jeho služka. Tak to po staletí bylo, je a bude. Pětiprocentní "emancipace " nic nezmění...: )))
    • ... asi jak nic nezmění tvou bezbřehou tupost :)))
    • My ženy jsme rovnocenné partnerky. Ne vaše služky.

      Vy muži si pořád hrajete na pány tvorstva? Zatím stačí aby se na vás žena
      usmála a měníte se v zamilované otroky. Naslibujete hory i doly.
      • A Ty, světe div se, tomu uvěříš.. *3*
      • Nehrajeme, jsme *15*
        Trapně se to pokoušíte změnit, nebyly jste, nejste a nebudete nám rovnocenné neb vaše mozková kapacita je až na naprosté výjimky geneticky nedostatečná... *15* *15* *15*
  • Pane Já. Z vašich slov je cítit že i Bůh je jen muž. *16* *16* *16*

    Budeme mít dítě říkají nadšení muži. Kdo je to my? Vy rozhodně ne. *16* *16* *16*
    Vy předvedete v ložnici 30 sekund trvající tragikomedie kterým říkáte sex *16* *16*
    Pak jsem 9 měsíců kulatá jak balon. Pak porod a starej se. *16* *16* *16* *16*
    Já jsem porodila ale vy se plácáte v hospodě po ramenou - prý máme dítě *16* *16* *16*

    Jsem EMANCIPOVANá žena. Zjistěte si prosím ve slovníku co to znamená.
    To znamená že nejsem služka jménem manželka ani slepice. Ale rovnocenná partnerka
    • To pusinka: *3* *3* *3*
      • Vaší omluvu jsem přijala. *3* *14*
    • blegh
      Zdar Simone, proč už nemáš obrázky s kozama a prdelí? *15*
      • Já jsem žena tedy TA ne TEN.
        Doplňte si laskavě vzdělání než navštívíte debatní hospodu u Tiscali.

        To není obrázek ale moje fotka. Dostala jsem na email čtyři žádosti o fotografie
        a odeslala jsem je. Ovšem každý z těch žadatelů se uměl podepsat a slušně chovat.
        Vy nezvládate ani to ani tohle.
  • Svoboda slova a projevu budiž důsledně vyžadována a udržována, navzdory subjektivnímu názoru cenzora a Tečky. Za toto právo bojoval a zemřel mistr Jan Hus. Zaprodaný cenzor nám ji jistě nevezme...
  • Zatímco v roce 2011 se z Ruska odstěhovalo 36 774 lidí, loni jich bylo podle ruského statistického úřadu už 186 382.

    V Nizozemsku bydlela dcera prezidenta Vladimíra Putina, syn premiéra Dmitrije Medveděva Ilja se chystá za oceán do USA, kde už studuje na Kolumbijské univerzitě dcera ministra zahraničí Sergeje Lavrova, která se rozhodla pro trvalou emigraci. Korunu tomu všemu nasadil místopředseda Státní dumy (parlamentu) Sergej Železňak, který platí svým třem dcerám drahé špičkové zahraniční školy ve Švýcarsku a v Londýně. Jejich školné vysoko přesahuje jeho oficiální plat
    • blegh
      Lžeš moc průhledně. To ses na stáži na jůes embesy nic nenaučil? *7*
      • Každý si z veřejných zdrojů snadno zjistí že je to pravda.
        Smůla pro tebe ulhaný Ivane *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit