Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diamant je nejtvrdší kámen, tak možná proto. Na druhou stranu mi přijde úplně zbytečné kupovat šperk s diamantem, když ho stejně skoro nikdo na pohled nepozná. Lepší je koupit levnější variantu šperku, který je stejně pěkný. Mně manžel koupil pěkný prstýnek z chirurgické oceli a není pro mě míň cenný než kdyby na něm byl diamant.

  • Kupoval jste někdo zásnubní prsten pro ženu s diamantem? Má to smysl, když pak bude mít snubní prstýnek? 

    • milacekpublika

      Jako zásnubní bych se takhle drahému vyhnul a udělejte si raději radost pak na klasický snubák. Anebo buď třeba netradiční a nekupujte zásnubní prsten, ale třeba náramek? Co třeba náramek spojení z Tržiště štěstí? Má to pěkný příběh, je to rodinná společnost. Však to je přesně to, co k zásnubám chcete. :) 

  • Kupoval jste někdo zásnubní prsten pro ženu s diamantem? Má to smysl, když pak bude mít snubní prstýnek? 

    • Já jsem kupoval pro svoji ženu zlatý zásnubní prsten s laboratorním diamantem a ona teď nosí i ten i snubní. Dala si ho akorát na druhou ruku. Takže smysl to určitě dává :) 

      • Co bych si tak měl představit pod pojmem laboratorní diamant? Co to přesně je? 

        • Podívejte se na stránky firmy https://www.tiami.cz/ , kde nabízí opravdu pěkné šperky s laboratorním diamantem. Laboratorní diamant vzniká v laboratoři, kde se speciální upraví podmínky. Ty simulují klasické přírodní procesy, kdy vznikají diamanty. Jejich výhodou je, že k jeho získání není potřeba tolik lidské těžké práce. 

  • It depends on what is prefered. I don´t have any diamonds, but I found my great love. 🙂

  • mun.go

    Agent 007 také neměl jen jednu slečnu. 

    Shirley Bassey - Diamonds Are Forever

    I don't need love, For what good will love do me?

    Diamonds never lie to me, For when love's gone, They'll luster on.

    Diamonds are forever, forever, forever, Forever and ever.

    ---to je reakce na vanhornea---

  • mun.go

    "Vznikla dokonalá iluze toho, že jsou věčné" ... Jaká iluze? Diamanty jsou opravdu věčné ...

    Diamonds Are Forever

    • vanhorne

      Says who? Nothing lasts forever, not even love toward one maiden.😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit