Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to se Babiš nemá čeho obávat, argrofertem vyprodukované nejedlé poživatiny jsou všude stejné
  • Není to ségra Bobo ? Taková stejná mindža..
  • proč až v dubnu? aby měla mrcha joudová dobře placenou dovolenou
  • Jourová podle mého soudu nic nedosáhne. Jenom stále žvaní. I když tato myšlenka o potravinách není špatná. Bohužel ale nepojmenovala hlavní viníky: ty nadnárodní řetězce! Nejsou to dodavatelé produktů do super.. hyper...marketů
  • A co ty Burešovi sojový párky ? To je urážka sama o sobě, že si dovolí takový hnůj prodávat lidem.. Koupil jsem to jednou a bylo to nepoživatelný. Ani psi to nechtěli.
    • Mi nevadí, že skoupil plno malých továrniček, ale protože takový miliardář nemodernizuje továrnu. Protože přikazuje snižovat kvalitu výrobků. Protože nabírá zaměstnance z třetích zemí za poloviční plat minimální mzdy a k tomu mu pomáhají pasáci - mafiáni. Dávno od něj nekupuji jeho výrobky i kdyby to bylo v akci za 50%. Kdo ví, kde ty zvířata a v jakých podmínkách žili a čím je krmili. Když už maso, tak jedině z vesnice od farmáře s jistou zárukou. Masné výrobky si dělám sám.
      • Mě vadí, že vůbec dejchá. Co může být za větší odpad než udavač v totalitním režimu ?
        • víme sajmon, dejchá
  • Paní Jourová tam je za ANO. Takže za firmu Agrofert, jak říkal pan Babiš. Nebude řešit nějaké vaše prkotiny s dvojí kvalitou.
  • Různá kvalita politiků by se taky měla dát reklamovat.
  • za vyšší cenu v méně vydělávajících zemích EU. To nebylo snad ani za RVHP.
  • Děkuji soudružko Jourová a už se moc těšíme, že v roce 2030 budeme kupovat potraviny podobné potravinám a možná budou i chutnat jako potraviny.
  • Konečně není možné pod stejnou značkou a stejným názvem prodávat dva odlišné výrobky jeden horší ošizenější menší mnohdy i za vyšší cenu jinak než nekalá praktika se to nazvat nedá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit