Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Mentálně omezení voliči koalic (milsedlak, koloběžka, TOMy231, Občan, ANTIQUE) se tu zase vyřádili. nemá smysl ani na to jejich zoufalství reagovat.

    • Hele Pepo,  Ty přece nepatříš mezi hlupáky, tak proč reaguješ.

    • Chmelo 🐒 tak nereaguj...

      Já mám stejnou zkušenost, jakou tu popsal TOMy231...

      To není nesmysl ani zoufalství, ale fakt...

      • Máš pravdu. Přesně tak. Přeji hezký zbytek víkendu.

        • 🙂

          Přeji to samé...

  • Super. Ještě pár dní a Ovčáček s Mynářem ho nainstalují na běžky.

    • Mynář už zasněžuje?

  • Jako  záchranář, s dvacetiletou praxí, mohu pouze konstatovat, že bezdůvodné a většinou jen zdánlivé zlepšení stavu, spíše symbolizuje tu negativnější stránku stavu a je, spíše jen symptomem přípravy pacienta k přesunu na druhý břeh. 



    • Mám stejnou zkušenost...

  • "Bývalý" konfident KLUK přišel povzbudit "bývalého" konfidenta MANa.

    • Ještě chyběl konfident Bureš...

    • Sešli se dva konfidenti,

      pokecali - snědli dorty---

  • Všechno se vyvíjí. Co nevidět to bude i v nemocnici všechno jinak. Ostatně kdo je nemocný nechodí do práce. Má nemocenskou.Pro prezidenta platí totéž. A tak za pár dnů  dojde i na thajwance ze senátu. Malý skřet bude lozit kanálama za ty soubory konin co vytvořit. Jejda ten bude litovat té horlivosti, vlezlosti a podlosti. Ale pozdě. V česku se neodpouští ani nezapomíná.

    • okoune, tebe musí hodně štvát, že takové negramoty, jako jsi ty nevolí do Senátu. Ještě aby to s tebou neseklo, až tam odsud, přiletí za ním ta STÁTÍ NÁVŠTĚVA.

      • Dostal jsi mně milicionáři ze zahrádky. Trefil jsi se naprosto! Gramatika mi dělá potíže. Sedí to od přispivatele, co tady mastí "státí návštěva". A zas přidej velká písmenka, návštěvo.

        • Okoune ty tele jednou s tebou snad i souhlasím. Gramatika ti opravdu problémy dělá. Zase , že jsi vylezl z třetí třídy pomocnýho gymnázia je vůbec zázrak že umíš aspoň podpis ty hnojištní střevo . 

  • Mírné zlepšení...

    Předpokládám, že to budou lepší laboratorní výsledky...

    Díky lékům, i.v. výživě, abstinenci...atd...atd...

    To je dobře...

    • O abstinenci pochybuji. Bez, patřičné, hladinky by se nepodepsal a navrch by rozvibroval pelech, že by se rozpadl. U notoriků je klepatura průvodní jev.

  • Pan president, ing. Miloš Zeman, ale v nemocnici zůstává. Byla odřeknuta i jeho účast na ceremoniálu předávání státních vyznamenání  dne 28. října 2021, v den nejvýznamnějšího svátku České republiky... 

    Detaily informací o jeho zdravotním stavu zůstávají pochopitelně tajné - už z důvodu nutnosti dodržování zákona  č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, ve kterém se praví, že: 

    „§4 - Údaje o zdravotním stavu jsou považovány za citlivé. Osoby přicházející
    do styku s osobními údaji jsou povinny zachovávat o nich mlčenlivost“. 

    Je proto nepochopitelné, že I přesto si dovolila vydat jak ÚVN v Praze, tak i kancelář presidenta republiky informace, deklarující - byť nepřímo -  že pan president není schopen ze zdravotních důvodů plně vykonávat své pracovní povinnosti.

    Je logické, že jakákoli indispozice pana presidenta ztíží povolební vyjednávání, včetně formování nového Parlamentu, potažmo vlády. 

    Je více než zřejmé, že okolí pana presidenta jedná poněkuď nečestně - což vyvolává podezření, že lidé z kanceláře pana presidenta republiky soustavně porušují platné zákony, nemluvě o právních zvyklostech České republiky...

    • Ty vole president nebo zůčastnit , najdi rozdíl ty hovězí plagiátore. 

      • A co tím elaborátem chtěl ten "der deutsche Poet" říci? 

    • soudruh zeMAN se trochu zlepšil, ale PAN president ještě ne, nebo mu soudruh Klaus přinesl pár chytrých "bonmotů"? Nebude na to tisková konference, ne Mynářovo monolog? Pak nám sdělí Prasáček, že zeMAN poobědval milovaný ovárek a slivovici.

      • Aha - tak já myslela, že za nepatrné zlepšení může abstinence...

        A ono je to naopak - Kluk Klaus mu přinesl nějakého frťana - na stabilizaci stavu...

        • josef.chmela

          Nejhorší je, že nejvíc myslí největší blbci.

          • A pepe chovanče , myslíš na plném úvazek nebo jen hodinu tejdně ? Radši se brzdi , mohla by z toho bejt další apokalypsa. To víš , vy zkušení důchodci...

          • Asi jo - jsi zde toho zářným příkladem...

      • Vítr nám fouká

        a tráva roste

        - a to se mluví

        někdy i sprostě

        Ej uchněm, uchněm--- 


        • Tondo - raději kopírujete...

          • Já bych ho nenapomínal. I mentálně nedostatečný jedinec, by měl mít právo na svůj názor.

          • Koloběžko, já bych raději doporučil, aby držel hubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit