Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sluníčko sluníčko , popojdi maličko

    stane se neštěstí , až dostaneš pěstí...přes tu svoji zateplenou hubu...

    devianti v koalici , už se hrnou na radnici a Pražákovi to nevadí. Zvrácený je pražský lid , proto bude brzy bit....čin čertu dobře , peklem se ti odvděčí . Pražáku probud se a povstan , dřív než bude pozdě a historický odkaz otců  nadobro stracen..

  • Ještě nic neukázali a tak je optimismus pochopitelný. Za nějaký čas uvidíme.

    Pospíšil a Čižinský někam kandidují a když dostanou mandát, tak odpovědnost odmítnou, protože je to prostě jen divadlo a ono potřebují mít "své jisté."

    Důvod, proč bych takové "kandidáty" nikdy nevolil.

    Nakonec tam, kde ční pan Pospíšil vždycky smrdí něco špatného. Je to jen můj názor.

  • Čižimského neznám, ale z Pospíšila se mi zvedá kufr a Hřib zastupuje stejně demagogické názory jako lídr strany. Takže vidím, že Pražáci si zvolili podle sebe. 

    • A mě se zase pan Pospíšil líbí. Prototyp "moderního pravicového politika." Proběhne si strany, a hlavně má na všechno takové kulaťoučké odpovědi.

      Realita: Jsem zbabělec, bojím se přijmout odpovědnost, kterou mi svěřili voliči v Praze, nechci přijít o balík peněz z Bruselu, co kdyby mě potom můj Moravec měl méně rád!!

      Odpověď páně Pospíšilova:  Jsem rád, že jsem pomohl svému politickému uskupení k vítězství ve volbách. Je na čase, aby toto politické vítězství potvrdili skuteční odborníci na konkrétních funkcích.

      Pozn.

      Vážený soude, zabil jsem sice oba své rodiče. Žádám ale nižší trest, protože jsem sirotek.

      Tohle musí být výpis z rodinné kroniky Pospíšilů. Po kom vy to ten kluk měl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit