Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud Macron tyhle volby ještě vyhraje (jako že asi ano), tak v těch příštích už bude Marine Le Penová mít jasnou většinu. Následovat bude Frexit a to bude konec projektu zvaného "Evropská unie", protože zbude ekonomicky aktivní Německo a hromada netáhel s napřaženou rukou - a nedovedu si představit, že by je Německo, které bude mít dost starostí s tím uživit vyžírky z celé Afriky, ještě chtělo dotovat. Sic transit gloria Mundi.
  • Cestování a svoboda
    Tak do západní Evropy - kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude. Německo, Francie, Anglie, Švédsko aj. to asi nebude ono - samej lágr, samej muslim. Domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíc...
    A s babou, dcerou, vnučkou už vůbec ne. S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na prd.l a domů jedu bez nich... Na jih Evropy raději taky ne . Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie - i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam, kam se ještě nedávno jezdilo - Egypt, Tunis, Afrika a Arábie , tak tam ani náhodou... Zbývají velcí bratři. Ten nový - USA mně nechce. Musí vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu, o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou... Tak mi zbývá ten druhý - Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět, jak nejmenovaný poslanec...
    Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí. Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit.
    Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit.
    Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit.
    Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit.
    Potom prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku... Až na jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a podlidi pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit..!
    To se rovnou poseru ! To už nebudu moct vylízt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit...
    No, nejsme na tom hůř než za bolševika ?
    • Super příspěvek, díky! *15*
  • Pro Čechy není Binko ani Angela a celý spolek EU algemeine..
  • Mamánek,2006-2009 komunista, křesťan něco jako kalousek.opravdu to není výhra
  • Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu, praví stará lidové moudrost.S tou Le Pen to bychom dopadli jak sedláci u Chlumce, kamarádka Putina a rozbíječka EU. *16*
  • Nechápu ty zastrašující žvásty. Le Penová chce to, co všichni normální lidi - více zodpovědnosti za své činy a více ochránit svou zem před vetřelci všeho druhu. Ať jsou to čmoudi ze zahraničí nebo zlořádi v komisích EU či nadnárodní diktát ze strany vojenských kruhů či přímo ditktát ze strany USA. Jedině takoví lidé, jako ona můžou zachránit Evropu před totálním podřízením se blbosti ze všech stran
  • zase typické -volby ještě neskončily /druhým kolem/ a novináři už píší,
    kdo bude vítěz. Establishment a jeho média tady i ve Francii jsou nervózní.
    Je obecně nefér postup -dělat dopředu účet bez hostinského - hostinský se dívá
    a jak je známo, ve finále bude účtovat on.
    Pan Macron na můj vkus také předčasně oslavuje a může se mu to vymstít.

    Pan Macron mi připomíná rozesmátého pana učitele, který vede děti na horskou tůru
    když se stahují mraky, paní Le Penová aspoň horského vůdce, který se umí připravit na nečas.
    Už jsme měli v Evropě situaci, kdy si ohrožení vyžádalo politiky typu Winstona Churchilla, předtím jej také nálepkovali (např. válečný štváč)
  • s mnoha slovy, ale proč bychom neměli i my přijmout euro, zvláště když jsme se k tomu při vstupu do EU zavázali, to mi nijak nevysvětlil. Mám pocit, že by pro nás jistě bylo lepší platit eurem, než platit rublem.
    • nejlepší platit korunou *5*
      • ani vy, ani článek. My nejsme Švýcarskem, abychom si mohli dovolit být obklopeni eurem a držet si do nekonečna svoji měnu. A myslím, že tím Švýcarskem ani nikdy nebudeme.
  • Ve vetsine statu zapadni evropy prezident klade vence a striha pasky a nema zadnou politickou moc.Tenhle mlady neudela Skandal jako Sarkozy Hollander Khan muzi v prechodu delali ostudu nebot byli v riji Takze by byla lepsi Marine le Pen i po teto strance
  • "Závěr je tedy jasný: Macronovy vize mohou být prospěšné pro Francii, ne však pro Česko a další malé země bez eura, které mohou být v Evropské unii snadno přehlasovány."
    Jinými slovy, proč potom zůstat v EU?? Pouze jako druhořadý stát? Takto můžeme i mimo EU. A že prý kdo je větší nacionalista, Macron, nebo Le Penová? Ale Le Penová, na rozdíl od Macrona ví, jako í její stoupenci a příznivci po celé Evropě, že nelepším řešením by bylo pouze Schengen a volný trh zboží i osob. A vše podle zákonů jednotlivých zemí, nebo dvoustranných dohodách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit