Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední dobou slýchám,že mám dát příležitost mladým!!!!!!!!!!!!!!!!Prý potřebujeme tvrdou ruku!!!!!!!!!!!!!To si agenti z ameriky myslí,že si na sebe nechám šáhnout nějakýma stupidníma kretenáma a ještě k tomu hloupýma??????????????POKUD Z NICH NA MNĚ
    NÉKDO ŠÁHNE Tak těm mladým ZMRDÜM PŘERAZÍM KAŽDOU KÜSTKU V TĚLE ABY BYLO JASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Stačí co předvádějí v Médiich,hloupí,hloupí a ještě blbější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Krysy opiuštěji potápějící se loď.... S takovými jako je Boris si pomůže každá strana kam zalezou... To jistě. . . Měl by jít do party s Kočí, Bursíkem, Bémem, Grosem, Čermákem, Tluchořem, Škárkou, Ransdorfem. Panečku to by byla elitní strana. joj... *16*
  • Když budou v tý nový straně dva, tak jim alespoň nebude smutno! *14* *14* *14* *14* *2* *1*
    • Veselo, veselo, bývá vždy v márnici,
      když se tam do tance pustí dva kostlivci.
  • Jak se asi bude ta strana jmenovat??
    • Vymažeme Modrou straku,
      NARCIS bude v našem znaku!
      Jméno bude stejné,
      ať je to všem zřejmé!
  • Já jsem MUDr.Šťastný
    a mám konto mastný,
    doktořina, to je pasé,
    žiju si jak v žitě prase!

    S Klausem něco vymyslíme
    jak ODS nahradíme,
    krást a lhát umíme oba,
    teď je na to vhodná doba!
  • ZLOĚJI TÉTO ZEMĚ SPOJTE SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ono spojení s BOBO je to nejlepší řešení,bývalí komunisti a svazačka.HA?HA?HA!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Co byl poslancem, vše co mohl (z vlastního přesvědčení) posral a nyní chce hrát potencionálním voličům na city. Nechápu takovéto vlezdořiti (nejprve konat a pak hrát na city - já nic, já muzikant). A teď by se chtěl spolčit s Klausem (a co takhle vyhlásit novou amnestii? Ty propuštěné znovu zašít a k nim přidat celou rozpuštěnou sněmovnu a bývalou vládu, samozřejmě s panem Klausem ??? ).
    • A rozkrádal VZP, tak doufám, že nikdo za ním nepůjde ani za megazlodějem Klausem. *16* *11*
  • se mi strašně líbí:

    Se poserte pravičáci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • se mi líbí:::moja řeč!!!!!!!!
  • Kde ODS ve větru se houpá, tam dobrá nálada!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit