Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně, že těm zmetkům, kteří si říkají vláda nechybí dobrá nálada. Ale proč ne, ze státní kasy rozkradli co se dalo a to, že mají dluhy za nakoupené domy a pozemky. To obyčejní lidé mají také dluhy, ale mnohdy proto, aby nakrmili děti a nebo proto, že jim důchod, který jim za jejich práci vyměřil stát ve výši 8 000,- nestačí na nájem, jídlo a léky. To ale ti nahoře nikdy nepochopí.
  • Dluží hodně,proto tolik kradou.To jinak nejde!
  • Co je nam po tom ,ze si nasekali poslanci a spol dluhy?Bere nekdo ohled na chudaky /pracujici/,duchodce,rodiny s detmi,nezamestnane?! *10*
  • A knižepán jaksi nemusí? A co kmotrové a mafiáni? Ti asi nejsou povinni....
    • Dementos komunistos.
  • Jo jo v roce 1989 jsem jel ze severní moravy do Prahy,aby naše děti měli důstojný život,kdy jsem si myslel,že vyženeme darmožrouty od koryt a začne zde nová éra Československa,ale opak je pravdou.Darmožrouti se nacpali ke korytům a naší republiku zrujnovali.Říká se,že Švancrdebil nepotřebuje prachy,že je za vodou a z čeho by ten dobytek splácel dluhy.TITO ŠMEJDI JDOU POZE PO PRACHÁCH A NA REPUBLICE A LIDECH JIM VŮBEC NEZÁLEŽÍ.Vyžeňme tu pakáž zavčasu,protože tahle loď už je u dna.Občané je zle darmožrouti se nám vysmívají,příznávají i obraz za 30 000,-kč ,ale na miliardy za restituce se zapomíná.Kalousek je bez dluhu a bez příjmu,tato pohádka se v pekle vysílá disidentům Havlovi a slintoňovi Bendovi na dobrou noc.
    • Blbý je to, že darmožrouty nahradí jiní darmožrouti.
      Podle mě by funkce poslance a senátora měla být čestná, za odměnu a za průměrný plat. A pochopitelně by nemohi mít další aktivity, ze kterých se jim hrnou prachy...
  • a kolik vytunelovali? Proto mají dozorčí rady a další zbytečné funkce, aby utáhli život na vysoké noze. A voliči, ti to přeci zaplatí. Těm stačí pár peněz. Pořád se cpe lidem, jak je na tom stát špatně. Místo šetření si dávají zlaté platy a občany dřou z kůže.
  • Mít dluhy a mít je z čeho platit to už je velká motivace. Stádo lenochů v sněmovně, už je chci vidět, jak se živí sami a berou takový háky. Sami se nerozpustí, budou se koryt držet. Dívejte na zběsilou Miroslavu! Zeman a Rusnok se musí obrnit trpělivostí. Dělají to pro nás, pro národ. Lidi už pravici nechtějí. Ale socani dělají taky špatno politiku. Teď hlavně tu personální. Sobotka je vařený koleno,nemá v čele strany co pohledávat.
  • Lidi, co stěma ha.. jzlama uděláme. Není už čas? Oni sami neodejdou!
    • Něco s nimi udělej!
  • To je dobre, ze vime, co kterymu parazitovi vsechno zaplatime.
  • Kolik normálních lidí musí platit hypotéky za směšné peníze,které dostávají od tzv.kapitalistů.Vůbec neroním slzu,protože toto tady je 24 let hlavně díky jim.Kolik lidí připravili o práci.To jim nemůže jen tak projít.Ve škole jsem byl naléván jak byl náš stát poškozen za německé okupace tak si myslím,že kam se hrabou na tyto "hospodáře"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit