Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Franta populista IX.
  • To trpajzlík z Kremlu má status globálního teroristy!
    • Někteří s tebou sice nesouhlasí, ale to je tak jediné, co proti této pravdě můžou dělat.
      • jj a krást nicky taky umíte vy demokrati *7*
        • no dovol, jsem poctivý komunista a Putnoid *14*
          • hlavně jsi blb
  • Jestli existuje Bůh, tak v Řáholci u Jičína žije Rumcajs!!!
    • No, není vyloučeno že soudruh Rumcajs privatizoval les v Řáholci. *2*
  • Věda vyhrála nad vírou v momentě kdy se na kostely začali montovat hromosvody.
    • Vynálezce hromosvodu, Prokop Diviš, byl farář, soudruhu.
      • Mi komunysti dobře víme že hromosvod vymyslél soudruch Lenin!
        • My ale víme že první byl Benjamin Franklin *3*
    • I tak významný vědec fyzik A. Einstein věřil v Boha a věří v něho i současné vědecké veličiny. Ono totiž naše vědecké poznání má určité hranice, za kterými přestává působit naše logika, náš rozum. Nevíme co to je, nemůžeme to pochopit, jelikož jsme součástí Kosmu a nikoli nad ním, a tak to nepředstavitelné, původní, tu prapodstatu všeho můžeme nazvat třeba Bůh. Pokud si ovšem někdo potřebuje Boha personifikovat do podoby hodného dědečka v taláru, tak ten ještě neodrostl materialistickým plínkám.

      Takže "věda nevyhrála na vírou" jak se mylně domnívá pisatel, ale věda má své hranice a za ní je Realita, kterou můžeme chápat jedině vírou.
      • věř si v co chceš bludama nenakaž ostatní lidi *3*
        • RNDr. Jiří Grygar - věda a víra
          http://www.vira.cz/Texty/Knihovna/Jiri-Grygar-veda-a-vira.html
  • číst některé příspěvky svědčící o vysoké vzdělanosti spoluobčanů, kteří nevěří na pohádky o Ježíškovi!!!
    • My co máme VUML přece věříme jenom ve Vladimíra Ijliče Lenina!
  • Je smutné číst některé příspěvky svědčící o nízké vzdělanosti v Zemích Koruny České, neznalosti dějin a základu a původu naší euroatlantické anticko-judaisticko-křesťanské civilizace ani výsledků současné fysiky, kosmologie, psychologie, jež vyvracejí primitivní a naivní materialismus, A když se k tomu ještě přidá komunistická propaganda, kterou komunisté vytvářeli a nyní postkomunisté stále vytvářejí z lidí nemyslící stádo...
    • Máš asi na mysli chazarské přisluhovače- postkomunisty sedící v Bruselu že?:-)))))))
      I ty vzdělanče rádi se necháme poučit:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
      • I v Bruselu sedí chazarští přisluhovači a uctívačí rudého komunistického ďábla, protože si je tupé stádo zvolilo jako své zástupce. A to přesto, že činnost KSČ je trestným činem a nic nepomůže ta směšná přípona "M" (magoři). Jednoho z nich zadržela švýcarská policie.
        • :-))
  • Nejzbytečnější člověk planety, k ničemu!!!
    • V každém případě ale známější a žádanější než vy...
      • Hlupákovy hloupý králem.... asi tak no
      • A na to jsem hrdej, nejsem taková špína jako on, Jeho Blahorodí Nula
  • Opět mne nepřekvapila ubohost diskutujících. Vy jste asi nešťstní lidé pro které by byo lépe navštívit psychiatra.
    • psychiatra by měli navštívit především pomatenci co věří, že papež je nějakej prostředník vymyšlenýho boha... je to jen důchodce užívající luxusu díky naivitě a hlouposti obrovského stáda hlupáků co mu na to skočily.... sám pak skončí v *16*
      • Nemáš pravdu, kdybych zde měl popsat co jsem v životě zažil za věci, tak by většině lidí šla hlava kolem a nikdo by mi nevěřil. Neboj i papeš jako každý z nás to má za pár. Jenom politici si myslí, že bez nich by to nešlo a jsou zde na věky. Pokud budeš chtít a žádat bude ti dáno.
      • Souhlasím s vámi.Celá ta smečka černoprdelníků je zbytečná.Akorát blbnou lidi s nějakým Bohem kterého nikdo neviděl a nikdy neuvidí *16*
      • Přesně tak,vypatlanci černopr.elnický pomatený! *16*
    • tak to určitě soudružko vychovatelko!!!!!!!
  • papez je mrgee¨!!! hemrgeeee!!!!! se cernodi si cernosi skandovali obama obana si mysleli je to usa prezident\§¨!!! a vylezl hemrgeeee audelal uuueeeeeeeee!!!!!!!!!! uuueeeeeeeee!!!!!! ja sem vas delal denu a bude juchot ne!!!! muheheeeeeee!!!!!!!
  • protože lidská hloupost je nekonečná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit