Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nejprimitivnějšímu z primitivů nemělo jak dojít, že mě jeho dementní blití vůbec nezajímá :)))
  • můj sice ironický avšak slušný příspěvek do diskuse k volbám cenzorům "správného myšlení" vadil? Inu demogracyje..... *3*
    • ... tvůj příspěvek sotva vadil, zjevně vadila tvá neměnná duševní ubohost :)))
      • zalez do své nory na Lidické 1332 v Ostrově. Tady nejsi vítán!
      • zalez do své nory na Lidické 1332 v Ostrově. Tady nejsi vítán!
      • zalez do své nory na Lidické 1332 v Ostrově. Tady nejsi vítán!
      • urážka od hlupáka je pro mne pochvalou. A teď Pepku vyskoč.... *4*
  • Musím se držet nebýt sprostý na politické prohlášení od lidí, kteří u nás politiku zničili a udělali z ní cirkus. Můj názor je že, TOP09 je pro aspoň trochu inteligentního člověka naprosto nevolitelná !!! Je to urážka inteligence a zdravého selského rozumu! A to jsem se musel hodně držet nebýt sprostý ...
  • Pan Robejšek je nesmírně vzdělaný a inteligentní člověk a ve volbách mu držím palce. Ze slaboduchosti bych zde podezříval někoho jiného.
    • vanhorne
      "nesmírně vzdělaný a inteligentní"
      Oni vsichni ti comedianti jsou nesmirne vzdelani a inteligentni.Ovsem v jakem smeru je jina pisen.Nesmirne vzdelany a inteligentni jedinec loupeziveho characteru je daleko spolecensky nebezpecnejsi nez normalni radovy clovek.
      • ... si fakt DEB*L :)))
        • tak prej ti ubylo práce, překladateli z nákladového nádraží. S prasákem prý nikdo nechce nic mít.
          • ... debilní pitomečku, hezké práce mám tolik, že by se bezdomovec jako ty z toho pos*al :)))
          • ... tak proč pořád zbaběle dolejzáš, ty zakrslý zdegenerovaný a všemi odkopnutý kriple?
  • děkujeme! Děkujeme za vaši kreaci vyvedenou v barvách. Není jednoduché na střední škole najít a ukázat studentům na příkladu vzor lidské blbosti. Takové té české přirozené tuposti a vtíravosti. Až vaše kreativní foto učinilo konec marnému pátrání..... I na metodickém sdružení společenských předmětů jsme se shodli že vaše předvolební foto je toho zářným příkladem. A tak se u nás na střední škole se vyučujete. Jako učební pomůcka ke shora uvedenému tématu. Ještě jednou děkujeme!
  • U těch "klasických stran" je ubohost již normálním zjevem ale pan Robejšek by měl veřejně přiznat že ho platí PENTA.
    • vanhorne
      "U těch "klasických stran"
      Z tech "klasickych stran" zustaly uz asi jenom mrsiny..Ti zhyrali politicti tajtrlici v predvolebnim boji o koryta jsou schopni nabizet felatio a cunnilingus.Koblihy, parky, pivo a gulash asi uz obecenstvo moc nelaka. ☺
      • ... mršina jako ty jistě o mršinách něco ví, jsi bezkonkurenční lidská troska, mám z toho radost:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit