Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Českým zemím dal hranice,aby je havloidi zrušili.Největší blbost tzv,demokracie a havloidů.
    • Soudruhu kritiku, vypadá to na počínající dementia senilis. Chce to urychleně kontaktovat psychiatra.
      • Ty jsi to již udělal?Doufám,že ti přidělil ekonomické běžence ovládající mačetu,kudlu,abysis užil trochu demokracie havloide nebo jsi sluníčkář Halík?:Já nikdy soudruh nebyl a dnes toho lituji,byl bych na tvé straně,aby se na mě nepřišlo.
      • Myslím,že ty ho máš dávno minimálně 30 let.Jinak máš pravdu,měl jsem být soudruh,ale za otce odbojáře a živnostníka to dost dobře nešlo jako u tebe.
        • No jo, říkali mi soudruhu. Ale jelikož jsem měl ten "správný", ten "dělnický" původ, tak mi odpustili, že jsem s nimi nechtěl soudruhovat a považovali mne pouze za "pomýleného".
          Ale podle tvého vyjadřování bych spíš řekl, že pocházíš z komunistické rodiny. Anebo je to opravdu ta počínající dementia senilis.
          • Ten kdo se nejvíc ohání komunisty,je vždy bývalý komunista skrývající minulost sebe i svých rodičů. A to jak ty multinicku mrdko z Tiscali,drive se ti tu říkalo kozomrd. V tom lepším případě jsi věčný student,panic a dítě z rodině vetve udavačů jak za války tak za komunismu. Takových příkladů je víc jako třeba Kalousek a Havel.
  • Vrcholný středověk byl již přece jen humannĕjší než raný, kdy se řešila nastupNicka práva vraždami, kastracÍ, oslepenim.A to to bylo u našich
    Přemyslovců, Kapetovců,Ptantagenetovců a dalších evropských dynastií.
    Nesmíme zapomínat na úlohu církve, která v době vědeckého "temna" dominovala.
    Papež hrál roli arbitra ve věcech svĕtskych. Církevní hierarchie nižšího řádu se teprve utvářela.
    • Oni lidé v té antice a v jiných civilisacích nebyli o mnoho lepší. Lidský druh se co svět světem stojí stále pere, okrádá o loviště, požírá. a to se namyšleně nazývá "homo sapiens sapiens".
      • Kuva to jsou moudra moulo,ty jedeš,bež vyučovat na UK! Čekají tam na tebe : - )
  • Politika svinstvo tehdy jako dnes.
  • To platí v dějinách vždy,protože jak to vidíme poslední dobou vše se dá překroutit a také překrucuje.Proto otvírání nějakého období je vždy zavádějící.Nic není černobílé.A hlavně chválit Masaryka,Beneše a další v našich dějinách není dobré a ani pomlouvat.Každý konal tak jak mu bylo dovoleno velmocema a to rozhodně tento stát nebyl.A jeho rozdělení bylo poslední ranou k jeho rozkradení a co je nejhorší za blahoskloného přihlížení jeho občanů.K volbě presidenta doporučuji méně citu,ale o to víc chladného přemýšlení o komparsu,který se tlačí na presidenta tohoto státu a representanta,který vždy bude hájit zájmy našeho státu a našich občanů.Jenom napovím není to ani jeden,protože chytří lidé se tam necpou,protože nemají tak drzé čelo a řeč.O presidentovi se hned přemýšlí po jeho první volbě,kdo bude ten příští.Takhle mi to připadá jak tahání králíků z klobouku.
  • Zajímavý článek. Jak je vidět, oni ti Přemyslovci byla taky pěkná kvítka a ne taková dokonalá stvoření jak nám je líčí historie.
    • S dovolením, jaká "historie" nám líčí Přemyslovce jako dokonalá stvoení??? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit