Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechtějte, at´vám prozradím,jakou úroveň mají ti hoši,když se jedná o život.Je horko,je to velký úsek,s pátráním končíme.Pěšky ani ránu.
  • To máte tak. Někdo jde k Policii, protože jsou tu jakési výhody. Ten se asi bude snažit jen přežít v klidu do výsluhy. Jiný zase jde z důvodu třeba chtít pomoci a chránit. Pak ale asi brzo vystřízliví, když vidí, jak advokát při soudním jednání uvádí, že bílá byla černá a černá bílá. Nebo se táhne vyšetřování roky, vše jde do ztracena a pachatel je vysmátý...
    Kolikrát se nedivím.
    Na druhé straně je pravda, že nějaké předpisy a zákony mnoha lidem , zdá se, nic neříkají. Už jen takové triviální přestupky v dopravě- ukazatel směru "netřeba",
    plná čára "já přece vidím", užíváni telefónků za volantem-to by byla pokladna za měsíc zaplněna!
  • Pčr-Por.o české republiky *1*
  • Jojo... Státní policie... Před maturitou jsem se tam šel zeptat jestli by mě vzali, jednak jsem nechtěl na rok na vojnu nebo ještě dele civilku a jednak místo vojny šlo jít na půl roku přípravky s platem a pak nějaká škola taky s platem, k tomu relativně brzy do "duchodu".. Jenže v ty době mi rekli že berou lidi až po vojně, ať přijdu až budu mít odsouzeno. ... Tak jsem holt šel na vejšku, už tehdy se říkalo že stejně povinná vojna brzo skončí... Taky že jo.... Nevím kolik lidí tehdy odrazovali, ale určitě nelákali na to že tam budu jezdit noční s zenskejma :). Každopádně policie je docela dobrá práce pro ženskou... Dobrej plat, Dobré podmínky pro práci, naučí se sebeobranu a tak vůbec ... By měli tu reklamní kampaň dát spíš tímto směrem... Třeba udělat benefity jako ranní jóga v práci nebo tampony na záchodech zdarma... A uvidíte jak se zájemkyně pohrnou:)
  • Je tu v této zemi opravdu něco shnilého, když na odsouzeného ve výkonu trestu tento stát vydává cca 30 000 -32 000 ,- CZK/ měsíc, na migranta se uvažuje vydávat cca 25 000,-CZK/ měsíc a nástupní plat policisty cca 16 000,- CZK/ měsíc. A to ještě jedno politické nemehlo z KDU-ČSL bude vyprávět pohádku, jak se děti mají postarat o své rodiče a přispět jim k malým starobním penzím, když už sakra dobře živí tohoto politika, který může z příjmu 6-7x vetším své rodiče zabezpečovat a nezmiňovat se o odkloněných dotačních financích. Je hrozný tento stát, když musíte se dívat. https://www.youtube.com/watch?v=TD8DPJoP9BA
    Palec vzhůru jen pro Zemana. https://www.youtube.com/watch?v=jM5ijoNMrrk
    • Vcelku se dá s vámi souhlasit, ale za video s tou smažkou a palcem pro zemana jednoznačně MÍNUS.
      • V.I.L. alias josef novák je hnůj ale bacha nechá vám přelíznout řiť
      • vídíš ty teplý střevo, za mě jednoznačně PLUS!
  • se jmenoval Tomáš Tuhý. Byl slušným policejním ředitelem Krajské správy v Ostravě. Rodinku pěkně v Jeseníkách. Pohodička. Pak mu byla přidělená jako asistentka nějaká rajda. A děly se věci. Tahle soudružka zaznamenala raketový vzestup. Hodnosti které policisté sbírali léta, desítky let ona stihla za pár měsíců.I zrodila se nám policejní důstojnice. Tomášek jezdil do Jeseníků čím dál míň. Všichni policajti na ostravsku o tom věděli a byl jim pro srandu. Nyní pan slušný přesídlil do Prahy. Soudružku si vzal sebou. A příběh nemá veselý konec. Co asi ?
  • Čert vem nějakou tu fotku..Pravda je taková, že jít k policii opravdu dnes není nic sexy a už vůbec to není nic atraktivního, když si člověk vezme všechny ty podmínky okolo., mimo pár vyjímek. Na policisty si dnes každý hej či počkej a klidně i "politik" beztrestně otvírá hubu, dělá na něj fakáče a když policista, co stejně ani nemá pořádné zastání udělá zákrok, tak je to buď málo akční a nebo zas až moc "politicky nekorektní" či dokonce nedej Bože ! "multikulti nekorektní " a to i vůči očividným hajzlíkům i tzv. menšinám..Každý policista by si měl nejdříve zjistit, jak se na něj "milý stát" hezky "vykaká", stejně jako to dělá i na občany., až se mu něco stane na zdraví, při zákroku s trvalými následky atd., či dokonce v situaci, kdy "někomu" šlápne tzv, na kuří oko a je s ním pak jednáno, jako kdyby on byl ten pachatel a ne policista tohoto státu, který má mít úctu, důvěru i respekt, což mnozí skutečně nemají ani náhodou..Navíc většina zájemců ani neprojde fyzickou zátěží, protože udělají sotva "kotoul" na měkké žíněnce, neunesou chlapskou ránu, střílet umí tak akorát, jako náš ministr herectví..a umí se bránit leda krutě odjištěným mobilem..
    • Jen z nich nedělejte chudáčky co se o nás nezištně starají.
      Jezdíte autem? asi jen na výlety.
      měšťáky, státní i černé to tak přitahuje dělat to dobro na silnice.
    • Více jak 10..0..0% pravda.
      Lépe se to napsat nedá. *4*
  • ještě dopadlo dobře, taky tam mohli být bez uniforem pro duhovou menšinovětšinu, nebo v musulmanském turbanu ! *9* *1*
  • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit