Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem se díval na NOVU,kde byla velmi pěkná debata p.Zemana a chyběl mi tam p.Drahoš,který pochopil,že na Hrad opravdu nemá,proto se nezúčastnil.Četl jsem o něm,že uhýbá,což potvrdil.Je to opravdu želé a víc nás nezajímá.Jestli mu to někdo poradil tak tedy blbě.Volit ho nebudeme.Pan Zeman je v kondici a je to náš president a také bude.Byl to hezký pořad na tělo.
    • Jestli Čecháčci zvolí opět to ožralé strašidlo, tak to jen bude dokazovat, že jsme národ primitivních hospodských buranů. To je opravdu "symbol" Zemí Koruny České. Pak se nedivme, že nás civilizovaný svět bude stavět na roveň nějaké africké Urundy Ukundy.
  • ...náboženská pravidla je správně...muslimové si s pravidly moc velikou hlavu nedělají, vyjímky se vždy nějak zdůvodní.

    Takže pravidla jsou dobrá jenom k buz@rování a otravování "nevěřících" a vyvolávání půtek s jinak víru vykládajícími skupinami.

    Boj je velice důležitý, hlavně aby nezbyl čas na práci.
  • Za hašiš utratí 1/3 toho co vydělá jako taxikář, to je síla!!!
    • Nejeden český alkoholik je schopen prochlastat i více, než vydělá, a to i po desítky let.
      • Já bych teda nesrovnávala hašiš s alkoholem, zvlášť u taxikáře.
  • Celej islám je pokryteckej plnou hubu boha a pritom jen podpora pedofilu, mlaceni manzelek, zabijeni "nevericich" mlaceni hlavou vo zem a prace zadna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit