Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavolal jsem malou vnučku a ptám se jí, co ona na to, jak se jí ty panenky líbí? A ona mi s nevinným výrazem ve tváři řekla" Dědo, jak je ale budu oblékat do šatečků,  když jsou to z poloviny kluci? Neuměl jsem na to odpovědět. 😈 

  • A rodiče, jako vzory, budou také "bezpohlavní?" No když "musí být" panenky, tak proč ne rodiče? Na obrazech, na fotkách, sochy, ...tvl, kam to ten svět s těmi menšinami  a jejich manýry spěje?! 😈

  • Tak to bychom měli

    Další ptákovina na světě!

    Ale "genderově vyvážené maminy" to jistě vítají.

    Takže - výrobce nabídnul něco  ve vztahu k poptávce těchto...

  • K tomu prý výrobce přidává i krabičku pohlavně neutrálních chorob!

  • Hmm, zajímavé "názory". Nezapomínejme, že sex byl určen stvořitelem (Bohem, Přírodou, Mimozemšťany...) jako metoda rozmnožování. Tím, že se spojí geny dvou jedinců, není potomek pouhou kopií jednoho z nich, jak by tomu bylo při pouhém "dělení", ale má od každého něco, je tedy "jiný" a vývoj populace pokračuje.

    A to, že je sex spojen s libými pocity je proto, aby se lidé (a živočichové vůbec) chtěli množit. No a lidé si udělali ze sexu zábavu pro ukrácení dlouhé chvíle.

    No a že někdo si tu dlouhou chvíli krátí formou hetero a jiný formou homo? Hmm... Pokud se jedná o dospělé jedince a je to s oboustranným souhlasem... horší když někdo "normální" číhá za keřem a přepadá ženy.

    Je úsměvné jak někteří jedinci šíří homofobii. Jedná se zřejmě o homosexuálně orientované jedince, kteří se však sami děsí své orientace.

    • Nesouhlas nebo nelibost s něčím nemusí být homofóbií a vaše teorie o "opaku" by se dala podobně použít ka kritiky Babiše a Zemana, protože ti kritici jsou vlastně to samé, co ti dva a sami se toho děsí 😀

      • Napsal jsem "někteří jedinci", tzn. nikoli všichni.😉 A pokud jde o můj "souhlas" nebo "nesouhlas", nejspíš by mi řekli, že je to jejich věc a mně do toho nic není. A v tom bych jim musel jedině dát za pravdu. 😍

        Nevěděl jsem, že zeMAN a BUREŠ jsou homo a že to "spolu táhnou" i v posteli. 😯 Ale je mi to ostatně jedno. 😀

        • Hezky překrucujete. To máte vy neomarxisté v krvi. 😀

          • Vážený příteli, nejsem marxista ani neomarxista. Pravdou ovšem je, že na universitě jsem musel skládat zkoušky a marxismu-leninismu a dějin mezinárodního dělnického hnutí a KSČ. 😈😉

            • A  něco ve vás, chtě nechtě, zůstalo 🙂

  • "Z výzkumu vyplynulo, že dnešní děti si nepřejí hračky diktované genderovými obyčeji dřívějších generací,"

    .

    Sakra tady jsou omezeny odstavce, jak to pak vypadá?! :-( 

    Holčičko přeješ si, aby tvá panenka vypadala jako holčička, měla dlouhé vlásky a mohla bys jí oblékat šary, sukni? To nechciii! Já chci, aby moje papenka vypadala jako můj kamarád Pepíček! A přeje si to tady více dětí? Pepíček: Já ne! Já chci, aby mí vojáčci měli dlouhé vlásky a nosily sukénky jako tady kamarádka Anička! No tak dobře děti. My vám uděláme "TO", abyste je mohly převléknout a upravit do podoby klukanebo holky, jak budete chtít, ano? Anička: Anoooooo, přesně to chceme. Nechci takové panenky, jako má ještě moje maminka, které vypadají stále jako holky

    Pepíček: Nechci takové vojáíky, kteří vypadfají stále jako muži, se kterými si hrál můj tatínek! 

    Anička: A taky chci nové kočárky! Ne takové, které vypadají jako ty, ve kterých se vozí opravdová mimina.

    Chci takový kočárek, který bude vypadat trochu jako auto, trochu jako autobus, trochu jako letadlo a trochu jako koloběžka! Tak jo děti, my pro vás vyrobíme, co si řeknete.

    Pepíček: A já chci auto, co bude vypadat jako nahatá holčička. No Pepíčku to zas ne. Paní učitelko, doporučte rodičům, aby vzali Pepíčka k psychologovi, ecidentně s ním není něco v pořádku!

  • Je dobré vědět, že většina masových vrahů jsou homosexuálové. Takže až tak nevinná duševní choroba to zase nebude.

    • Pavel.Jegl

      Můžete poslat link na statistiku, že které vycházíte?

      • Jeffrey Lionel Dahmer - kanibal z Milwaukee - homouš  John Gacy - vraždící klaun z Illinois - homouš  Andrej Čikatilo - krvelačná bestie z Ruska - homouš  Richard Kuklinski - Iceman, neboli "Ledař - homouš    Andrew Cunanan - Miami Beach - homouš  McArthur - Kanada - homouš  Robert Pickton - kanadský řezník - homouš  Henry Lee Lucas - Jedna vražda denně! Nejproduktivnější americký sériový vrah - homouš  Harold Shipman - Britský doktor Smrt - homouš  Peter Moore - Muž v černém, Brit - homouš  Donald Henry Gaskins - Pee Wee - homouš  Luis Garavito - kolumbijský nejhorší vrah na světě - homouš  Albert Fish - Gray Man, Werewolf of Wysteria, Brooklyn Vampire a The Boogeyman - homouš ...

        • Pavel.Jegl

          Měl jsem na mysli statistiku, ze které vyplývá, jaké je mezi vrahy procento heterosexuálů a homosexuálů. Ne několik vybraných exemplárních příkladů. Snad jsem svůj dotaz formuloval dostatečně jasně?

          • Najděte si na internetu knihu, která to dokonale popisuje a uvádí výše uvedený závěr. Třeba Čikatilo a a další. A chápu, že vás tento problém zajímá. Zeptejte se homosexuálů, jak se na ulici poznají aniž by promluvili. A statistiku o tomto je zakázáno vést vzhledem k tomu, že duševní poruchou zvanou homosexualita trpí hlavně lidé s vyšší inteligencí jako vědci a politici. A třeba zde je o tom článek: https://www.adherents.com/misc/hsk.html Všimněte si hlavně této části: 69% of the serial killers in this study were homosexuals

            • Homosexualita je dusevni porucha...?

              Hmmm...

            • mun.go

              Mezi úspěšnými politiky se vyskytuje především řada asociálních psychopatů - což je širší pojem než sexuální orientace.

              Psychopaté

              • Pavel.Jegl

                Reakce na příspěvek:

                U Jóviše, kam jsme se to vlastně v diskusi dostali?

                Jaká je souvislost mezi masovými vrahy, psychopaty a dětmi, které si budou hrát s Creatable World?

                • mun.go

                  Reakce na příspěvek:

                  Všichni byli jednou děti. Ale nemínil jsem to zas až tak košatit ...

        • mun.go

          Nesmysl. Vámi uváděná jména určitě nereprezentují většinu masových vrahů.

          Co nesrovnatelně výkonnější zločinci Adolf Hitler, Josef Stalin, Pol Pot ... ... vrah dětí v čečenské škole (334 obětí) ... celá plejáda školních střelců v U.S.A. ...

          List of rampage killers 

          Mass murder

  • Mnichovská dohoda je taková prkotina kterou není třeba si připomínat!

    Vždyť bychom tím mohli poškodit vztahy mezi našimi velkými přáteli Němci, Italy, Francouzy a Anglány.

    Oni to tenkrát nemysleli špatně, to jen ČSR to vše špatně pochopilo a těch pár našich lidských obětí, díky "Mnichovu" za WWII přece nestojí ani za připomínku! Připomínku podlosti našich "spojenců!"

  • TheGGG

    gaystapo, libtardi a všelijací příznivci úchylek a psychických nemocí opět zkouší nové triky jak děckám vymlet hlavu sluníčkovou propagandou...

    existuje pouze muž a žena, kdo věří v cokoliv jiného, potřebuje odbornou pomoc. Když se narodí dvouhlavé tele, taky hned nezačneme zavádět nový živočišný druh. Je to prostě odchylka od normálu. Jistě, ať si člen LGBT v klidu žije a doma si dělá co chce, to mě nevadí, ale ty jejich uchylné pochody a cpaní 4 % menšiny do všech forem zábavního průmyslu a jakési tlačení představy, že být heteráč je špatné, tak to už je trochu moc.

    Skvělou scénku na tyto exhibicionisty, co v prvé řadě škodí vlastní komunitě natočili Key and Peele, kdo umí anglicky, doporučuji na YT najít video: Key & Peele - Office Homophobe.

  • To už tady bylo, nic nového. Vzpomeňte si na bezpohlavní andělíčky z období renezance. Co tam máte dál?
    • Pavel.Jegl

      Andělíčci došli ☹ Ale byl by Drákula:

      https://zpravy.tiscali.cz/vysaje-hrabe-drakula-dalsi-partaj-334229

      • O volebních výsledcích rakouských lidovců a soc.demokratů se naším stranám může jenom zdát v nejdivočejších snech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit