Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomnělo mi to vtip, který byl sice o židech ale ono to platí teda i o číňanech. Ztroskotala loď
    a zachránili se dva židi. Ostrov byl pustý nic na něm nebylo jenom jedna palma. No a židi mezi sebou obchodovali s banány a za měsíc byli milionáři !!! Jinak už jsem sem dával Klause
    ale německého a jeho přednášku o penězích. Vysvětluje systém peněz jak se říká polopaticky.

    https://www.youtube.com/watch?v=4XGznXOD2T4
    • vanhorne
      "obchodovali s banány a za měsíc byli milionáři !!!"
      Kdyby obchodovali s hnojivy jako nejaky Bures, byli by za 3 roky miliardari.
  • Kdepak, Sajmon to nerozdejchá.
    • da
  • Sláva Číně, matce české prosperity.
  • nebýt čínských peněz a investic které drtivě podporují český export a import tak by jsme dřeli bídu s nouzí

    děkujeme Miloši






    YEAH !!!
    • vanhorne
      "děkujeme Miloši"
      děkujeme odejdete, Miloši i estebaku Buresi?
    • Přesně tak, čísla hovoří jasně a prašivý havloidi v čele se Sorosem si můžou trhnout. *3*
  • sandy
    Komické na těch nerealizovaných čínských investicích je to , že z velké části kdo zastaví investice jsou to ti , kteří po nich volali , čínské firmy jsou si vědomy jak lehce dokáží tzv . demokratické země vymyslet a zdůvodnit sankce a cla a proto chtějí tam kde investují spolupracovat se svými finančními institucemi a další oblíbený krok je nepovolení investice protože by z nich mohla Čína profitovat - nákup firmy se označí jako nežádoucí , protože se týká tzv . bezpečnosti a nákup dluhopisů USA není již pro nikoho atraktivní
  • Nereagovat na bijce pitomecku !!! Vypada to, ze se mlati sam sebe do hlavy a velkou intenzitou.
  • ... mám férovou eutanazní nabídku pro dementního gumáka: napiš místo a čas, a bude klid :)))
  • ... projevy dementa Bubblebum jsou výzvou pro alespoň trochu inteligenty, aby zde nikdy nedleli :)))
  • ... nečtu dementní příspěvky, pouze mě zaujalo, že blbec z tiscali řeší britsko-čínské vztahy :)))
  • zas tolik zapraseného místa výlevy tvého chorého mozku. Ti Hradní pán extra leží v palici, co? Ale přeci ty obyčejná chátra s tím nic nemůžeš udělat. Už ti to někdo řekl? Těžko. Tak jen piš piš ať je patrno jaké má lůza z pod mostu starosti. Pro pobavení všech - skvělé prskance zlosti od obecního hlupáka. Víš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit