Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Novotná píšete zajímavé a smysluplné články. Nenechte se znechutit primitivním hlupákem Hrebenárem z Ostrova, jenž nedokáže zplodit jedinou inteligentní a smysluplnou myšlenku. Holt i takoví na světě jsou.....

  • Madam Šárko Novotná, vašemu ansámblu zjevně nedochází, že svou přihlouplou strategií sem natahal nejprimitivnější český internetový póvl. Předhazování intelektuálních témat tomuto lidskému odpadu je ztrátou času. Docela mě zajímá, co uvádí Váš profesní profil a jak vypadá vyhodnocení jeho úspěšnosti. Nechápu, jak dokáže někdo povýšit uplatnění nadějí vkládaných rodiči do tak zbytečného zaměstnání. Škoda dalších slov. Mějte mě za idiota. Dávno jsem poznal, že zbytečný prvek české společnosti jste vy.

  • Johanka z Arku byla taky tomboy.....a má můj obdiv a úctu....takové lidi můžeme buď milovat nebo nenávidět.....jejich vyjímečnost nám nedovolí být k nim lhostejní......

    • jsi deeeeeeeeeeeeeementem století

  • Anne Listerová milovala i výlety extrémnějšího rázu - oblíbila si náročné výpravy do hor, což byla v té době aktivita pro ženu dost neobvyklá. 

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    To je moje krevní skupina. Docela bych uvítal parťačku na výlety po horách, a do skal na druhý konec lana. Kvůli ní bych se byl ochoten stát i lesbou....😉 Nikdo se mnou na extrémní tůry nemá odvahu....

  • mun.go
  • Opět suverenně nejlepší čtení na weekend!

    A od koho jiného, než od mé oblíbené autorky, paní/slečny Šárky Novotných...

  • Hmm, zajímavé. Docela hezká ženská.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit