Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už dnes je jasné,že po dalších volbách je šance ,že vládní strany půjdou od koryt.Ale velké nebezpečí je,že by se komunisté,kvůli politickým korytům,dali do spolku s lumpáckou stranou ČSSD.A pak společně zadlužovali tuto zemi.Také společně kradli.Brzo by uvedené skončilo rozpadem této koalice.Zase by pravičáci kralovali,možná společně s lumpáckou ČSSD.Z komunistů,by za uvedenou troubovitost,udělali lumpy zralé na řádné zlinčování.Pokud mají mít ,v této zemi,komunisté nárok zde vládnout,tak to chce nejprve vykopat všechen ten lumpácký dobytek,který mají ve vedení strany,včetně Filipa a nahradit uvedené slušnými lidmi.Pokud by uvedené komunisté udělali,tak by rychle měli takovou podporu národa,že by nějaký spolek z lumpáckou a profláknutou stranou,jakou je ČSSD nepotřebovali.Filip tahne komunisty na přednostní zlinčování v ulicích,celým národem.Protože slušný člověk se,kvůli korytům s lumpy do spolku nikdy nedává.
  • Kalousem není jen problém, je to přímo katastrofa.. *16*
  • Kalousek a jeho výrok o důchodcích ( zkrácení života o 10 - 15 let, o to se sníží výdaje na důchody a to je dobře), tak Kalousek patří do blázince! Jak je možné, že ministru financí již 2x nevyšel státní rozpočet? To je tak neschopný. Proč tam sedí. Snad aby mohl krást?
  • Ale nejlépe se žere v poslanecké kantýně. Tam je všechno ještě hodně levné.
  • Já se domnívám, že ne Kalousek je ten problém, ale ostatní dvě vládní strany, že mu všechno schválí, co se v jeho choré hlavě zrodí. Mám silný pocit, že tak uspěchané a tvrdé reformy všem třem stranám zlomí vaz v nejbližších volbách.
    • Není to jen Kalousek,ale i Nečas a jiní kašparové v této vládě,takový hnus zde ještě v historii opeavdu nebyl a jetli mají ti,které jsme volili rozum,tak tato vláda neschopných ministrů musi opravdu urychleně zkončit.
  • je to hov.do a *12*
  • Ještě mohl dodat a prochlastali, dokud jsem ještě chlastal a ani jsem nevěděl co podepisuji.
    • No Kalousek má výraznou zásluhu na našem 1. místě na světě ve spotřebě alkoholu na hlavu....Jestli přestane, kdo nás předběhne ??? Hádejte !!!
  • *12* Kalousek ,zůstane *12* za všech okolností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit