Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se chceš mít jako prase v žitě - musíš se chovat jako s.ině!

    Přítel Paroubek to pochopil skvěle - jeho trezor - Rathova krabice na víno. Žádný rozdíl, a jedna partaj!! Je dobře, že už mimo hlavní dění.

    Sociální demokrat - chová se jak kluzký had.

    Já vím, že by mě kuliferda Kraďousek v Parlamentu setřel, že jde o starou politickou stranu. To ještě neznamená, že důvěryhodnou pane Kalousku, víme?

  • fosilie

    a Paroubek se z toho Pocheche!Stále stejné-gauner,kam se koukneš!

  • miliony v sejfu, to se pozná proletář!

    • Ale, ale, chudáčkovi Jiříkovi - klukovi z lidu někdo rozbil prasátko, kde si šetřil a jízdní kolo, aby mohl jezdit ve skautu?

      No hanebnost! Hned zítra jdu sbírat plastová víčka....😯

  • Nezbývá, než sáhnout do talonu a vytáhnout "žolíka". Strýček "Vik" to zajistí!

    A vůbec, existuje jakési premiérské "konzumní pravidlo", kdy se vymění ojetý vůz za nejnovější "vytuněný" model... (Dámy mi laskavě prominou tuto paralelu.)

  • Hmmm, půjčka jo - tak to má určitě notářsky ověřenou smlouvu...

  • dzixy
    Kéž by se došlo na všechny dřívější zloděje, protože kromě komunistů z dřívějška nejvíce kradli ti z ODS, ČSSD,  lidovců a několika pidipravicových stran. Ti, kteří větší porevoluční dobu byli u koryt. A odhalit hezky všechny po jednom. Paroubek nebyl sám, protože nekradli jenom zloději, ale také politici. Pokud někteří tak nedělají i dnes.
    • vanhorne

      "Pokud někteří tak nedělají i dnes."

      Drive se velbloud protahne uchem jehly, nez politik prestane jednat nepoctive.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit