Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ctěný pane Itale Papeži Františku setkal jsem s řeholní sestrou co působila ve Veroně mladá jako vy a působí na Slovensku v Melčicích potřebují opravit střechu i polským plechem,aby neteklo do kašťala ,ktorý získali na klášter duchovní obnovi,pohostili mne čajem i vepřevým s filipínskou srdečností sestry,ale než mně to přinesli tak jsem všimnul že jim zatěká stěna zdi a to je přece škoda,když jeto tak renováno s pečlivostí zednické i malířské práce,tak střechu by měli opravit a najděte drobné polský plech zelené barvy je lacinější nežli rakouský Býk plech,ušetříte na gratulaci Zemanovi tomu dáte rozhřešení aby se pomodlil Zdrávas Královno a Otčenáš i Anděle strážce můj ,žeto jeho Slovenka sním tak dlouho vydržela,neb její rodiče byli věřící v Judr Tissa ,který byl ochráncem Slováků v těžké době války,ona jeho žena jako učitelka si bude muset vzít kancionál modliteb a nastudovat si modlidby,neb se od víry odtrhli všichni učitelé v době ČSSR po roce 1968 ,neb chtěli karieru Marx Leninysmu na Vysokých školách i pedagogických obdobně jako Miloš Zeman.obdobně jako sexualní otrokyně se kterou jste se sešel.a uměla vařit českou kuchyni ?

    Ave Maria navždy budiš velebena rodičko Krista Pána

    Antonín Brachtl Valašsko
  • Podle toho snímku,je z toho Franta celej tumpachovej!
    Jo strejdo,český doroty ty dokážou zamotat palici!
  • a dala mu? *1*
    • jo, tak tobě ty zfetovaný blbečku po palici..
      • Co tě žere brachu?Nestojí ti?
      • jen primitiv uráží
  • Je veselý. Pravě viděl dabelské znamínko, neboli vaginae diabolis !!!
  • Některý pindy jdou do toho dobrovolně a pak se plácaj před krucifixem.
  • A co jako? to ho zbaví hříchů?
  • Tváří se jako by mu zrovna kouřila......
    • jako by jsi ty věděl co je sex, zatvrdlino malá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit