Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A že podobné výmluvy jsme neslyšeli za bolševika, kdy v prodejnách "OVOZEL" byly v regálech jen flašky s kyselými okurkami z loňské sklizně, plesnívé marmelády a navíc maximálně pár cibulí!
  • To je úplně jedno, že bude méně ovoce, alespoň přebytky zemědělci nebudou muset zaorávat na polích, protože se sem dováží jiné, méně klalitní z Polska...
  • Pro mne je to novina, že nebude ovoce kvůli jarnímu mrazu, jsem rád, že jsem se to dozvěděl, moc děkuji.
    Já mam taky novinu. Pozor! Nebude voda kvůli tomu, že neprší a když není voda, tak ani to zmrzlé ovoce nevyroste.
    • Mám pro vás taky novinu. Nepomrzlo žádné ovoce ale květy.Ty samozřejmě opadaly a na omrzlých stromech už nebude žádné ovoce i kdyby pršelo třeba každý den. *14*
  • Já vás naučím, vy namyšlení vládci přírody co chcete porouče větru dešti. Spálím vás mrazem, vysuším suchem a horkem a pak zasypu kamením a zaliju vodu. Jako už párkrát v historii. A pak vás zbude pár někde v jeskyni a bude si vyprávět legendy o tom, že lidé se vzbouřili proti bohům, chtěli jim poroučet a bohové za to potrestali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit