Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fosilie

    Plzeńský kedluben - když tam nejsem Já,pojďte odtud všichni!Jak typické pro absolventa university v Plzni!Snad jen u nás se mohou vyskytovat podobní lehkoživkové v takové míře!

    • no když můžou vládnout čobolský estébací a na hradě mluvka 25 cenové skupiny tak je možné vše.Chovanec by měl někam zalézt a držet papuli , nebo to bude jao u Luft Jardy?

  • dzixy
    For "Rodrigo" Se vším lze souhlasit. Ale o co je Hamáček jiný? Lže a mlží stejně, jako všichni před ním. Z prokázané prohry dělá vítězství pouze hláškami "odrazili ode dna": Nic neodrazili. Pořád jenom padají, protože nemají pravdivé vůdce, kteří umí pojmenovat věci a děje pravým jménem. Proto jsou na cestě stálých proher.
  • Přiznám se,že jsem kdysi podporoval p.Chovance v tom,jak se vyjadřoval v ČSSD.Podle mne byl v mnohém lepší,než tehdejší předseda této strany.A co s stalo s p.Chovancem?Nechápu jeho změnu,jeho  nenávist k jiným názorům,zkrátka,k divné demokratičností v demokratické straně.Kam on osobně směřuje,je záhadou,snad se úplně nezmagořil po neúspěchu v jeho volbě do orgánů ČSSD?Místo pomoci straně se dal na cestu vyhrožování,skepsi a zneužívání médií.Nyní by právě bylo vhodné,aby částečně podlomenou ČSSD- ti statečnější straníci- podpořili současného předsedu p.Hamáčka.Jinak bude ještě hůře.

  • Když tam nemůžu být já, tak ať tam není nikdo?

    Je to vnitřní věcí oranžových a není jim vůbec co závidět. Vždyť oni nevěří sami sobě, jak jim má věřit někdo třetí?

    Hlavně by měl říct i se Sobotkou kdy, jak a čím uhradí právně existující dluh ve výši kolem 300 milionů korun. Věrohodnost strany má různé podoby, víme pane bakaláři Chovanče?

    • Ten dluh by měl zacvaknout Eman, který ho udělal. Nakonec je to stejně jedno, páč to zase zaplatí daňový poplatník, tedy my všichni.
      • Já se obávám, že dědici pana Altnera neuvidí ani korunu. Jsou rovní a rovnější a socani nikdy nic nezaplatí. 

        Jinak souhlas. 

  • Milan Chovane. Především úspěšný rychlostudent z Plzně. Bylo nebylo jak to popsal na netu, chodil do nějakého kurzu a najednou ... státní zkouška a byl Bc. To je nám ale náhoda!Jako kvalitní křivák se ukázal když asi před 7 lety se osnoval vnitrostranický puč.Zákeřné intriky schůzky neschůzky. Zapírat a lhát.No a nejpěkněji bylo když ve sněmovně policajt z kriminálky překrásně vykonstruoval tr. oznámení na pana Babiše.Za "dotační podvod", který před tím překontrolovalo několik komisí.Nic neshledali. Ale světe div se pod taktovkou tady vyhlášeného křiváka - podařilo se. Pěkné hnoje mají socani mezi sebou.

    • von je snad Babiš rovnák,to si děláte bžundu.

      • fosilie

        Kumul,kouknou voni na body!Moc podpory nemáš!

        • To, že  má i blbý názor podporu 7 hlasů z něho ještě dobrý nedělá, ale pouze poukazuje na to, že se zde sešlo 7 slepotupých koblihářů.
    • No jo, někdo je tak genitální, že nastuduje přes prázdniny to co jiný méně genitální studuje trvá pět let.😯😉

  • Chovanec není  ve vládě a tak si na truc vymýšlí věci, jejichž realizace by poškodila zájmy ČSSD. Chovancovy pokusy o zviditelnění jsou trapné.
  • Já se divím že ta Hnida Chovanec také někam nezalezl jako Sobotka a Zaorálek kteří mají na svědomí propad ČSSD svou nenávistí k Babišovi.Já věřím Hamáčkovi,začíná od píky ale bez nenávisti ne jako ti tři králové jmenovaní nahoře a věřím že vyvede stranu na výsluní.

  • Socani dál pokračují ve volném pádu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit