Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaještě žije, tento amorální zmetek s eybíme očima? Divné je to!
  • Němec by za Katarského prince měl dostat 10let na tvrdo a ne camrat do politiky.
  • Nejvíce kontroverzí v době jeho působení na Ministerstvu spravedlnosti vzbudily spory kolem předání trestního stíhání příslušníka katarské královské rodiny Hámida bin Abdala Sáního, který byl v České republice trestně stíhán pro pohlavní zneužívání, do Státu Katar. S tímto sporem souviselo i odvolání nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešové. Němec se osobně zasazoval o předání Sáního do Kataru. To bylo v rozporu s názorem nejvyšší státní zástupkyně i odborníků ze samotného Ministerstva spravedlnosti.[7] Němec se proto obrátil na Nejvyšší soud České republiky, který jeho postup označil za zákonný. V době svého působení na ministerstvu Němec v arabských emirátech pobýval, v roce 2005 měl dokonce v Dubaji svatbu, což bylo mnohými chápáno jako potvrzení jeho úzkých vazeb na tuto oblast.
  • Můj děda říkával "nejhorší jsou zrzaví lidi a zahnutý dřevo"
  • Němec.Vyhlášený zavedený a všeobecně uznávaný hnůj všech hnojů.Ten který vydává arabské devianty ke svým zparchantělým matkám.Ten který se neštítí žádné špinavosti pokud se jedná o prospěch a penízky do kapsičky.Jsme rádi že špinavec vylezl z nory!
  • Tenhle pán je přesně z té garnitury politiků, kteří měli být už dávno za mřížemi.
    • Národ rychle zapomíná, objevují se noví a noví parchanti a stařím vylézají z děr, pootřebují si zase nahrabat.
  • Má-li se něco u nás změnit k lepšímu, pak je třeba vynechat prvních pět kandidátů na volebních lístcích, což jsou většinou ti dinosauři, kteří se drží v politice zuby nehty již 24 roků a dostali nás tam kde jsme. Jen tak je možné obnovit politickou kulturu v naší zemi. Ti, kteří jsou u válu se neosvědčili nebo osvědčili, ale pouze pro sebe, je tedy nutné je vyměnit. Je tu pouze riziko, že ti kteří by odešli už mají nahrabáno a je tedy nutné, aby ti co by nastoupili neměli možnost začí si hrabat. To je na výběru kandidátů..
    • To už tu jednou bylo. Lidé volili kandidáty odzadu, jenže ti po svém zvolení z "neznámého" důvodu odstoupili a za ně se ke korytům opět dostaly provařené staré struktury.
      • Tak volte tu stranu kde nemusíte nikoho škrtat.
  • Dám 3000 € tomu, kdo mi ukáže/představí slušného komunistu; rudého tvora, který nelže, nekrade a nemá v úmyslu vraždit!
    • Těch 3000 € můžeš slíbit, ale dát až ti je pošle uchrápaný zloděj Karel nebo kámoš Němec z Mohelnic. Zatím lžeš a kradeš ty patvore. O Němcovi platí to co tu již bylo několikrát řečeno -
      mů jediný bůh jsou prachy/love a pro ty udělám F Š E C K O !!
    • Hahahahaha, šidíš na daních, kradeš, podvádíš a tady děláš ramena, modrý podnikateli.. Aby jsi vše radši brzo převedl na svou babičku, nebo se se zlou potážeš. *2*
    • Filcko, zase blbneš. Sám nemáš co žrát a nebo znova kradeš?
    • Já jsem ten, kterého hledáš. Vyplatíš mně to v hotovosti nebo ti mám zaslat číslo účtu?
  • Jakého právníka si tito neúspěšní a na kandidátky ČSSD nenominovaní členové ČSSD vybrali by také hájili přesně jejich zájmy. Tedy opět pravicové proti nám, pokračovalo by to, co tu máme 23 let. . Volba ČSSD byla správná, alespon se očistí od potkanů, kteří tam přilézají vždy z potápejících se lodí a to pravicových i středových, hlavně , že vždy brojí proti levici, když jde o koryta, udělají jakýkoliv přemet či salto, aby se opět ke korýtkům dostali. Pozor na ně, nikdy je nevolit.
  • Němec by měl zalést do kanálu a nevystrkovat čumák. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit