Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmmm........To je teda "něco" !!
  • Věřím tomu, že to dmíťa ve slabý chvíli napsal. Pak ale dostal facku od vova a dal ruce pryč. *1*
  • Koukám že články rozjely dost solidní protiruskou propagandu. Uvědomujete si že tím spíš lidi utrvdíte v proruském postoji a půjdou s rusy i "natruc"?qn
    • ale je to možné. To je totiž hlavně o inteligenci lidí !!! A dělat něco "natruc", tak to je styl rozežraného děcka nebo puberťáka. *2*
  • a co když ta figurka Medveděv cítil po pár lahvinkách vodky potřebu se vším praštit a říct velkýmu bratru svůj názor? Pak si prostě uvědomil, že by tak ale taky mohl přijít o život a vymyslel si hackery *12*
    • Taky mě to napadlo. Ten Medvěděv se mi od počátku jevil jinak než ten proradný zákeřný oficír KGB-Gestapo. Nebo také tovarišči potřebují Medvěděva odstavit, protože jim brání v opětné fašizaci CCCP. V tom jsou mistři. *12*
  • To je práce heckrů CIA. Kdyby ty peníze raději vydali na zvýšení životní úrovně otroků v americe.
    USA porušují všechny zásady vztahu lidí, které ve světě hlásaly.
    • ve světě je všechno uplně "charašó", co !?
  • A "děti Gebelsa" jsou připravený roztáhnout tuto "vítěznou" správu dále po světě. Nemají soucit k tomu, že na Ukrajině umírají civilisty.
    • Ukrajinec nebo Rusák, vždyť je to jedno, okupovali nás stejně.. A leze jich k nám čím dál víc.. Ať si svoje spory vyřeší sami
  • Odstoupit to by se vám hodilo cházko VÁLEČNÝCH ŠTVÁČŮ A PROVOKATÉRŮ.
    • dříve úvodníky do Rudého práva ? Ale ve slově "cháSka" se odjakživa psalo "S" !!! To ale soudruzi moc neřeší, viď ...
  • Jo, to jsou ty dnešní vymoženosti ! Zlatý dálnopis a kartotéka, tam by se hackeři ani dnes nechytali. Virtuálně by se mohli tak leda drbat za uchem (popř. i jinde). *3*
  • Teď jsem si přečetla na PL,češi jezte bude hostina, PUTIN vám dopřává .KULOVÝ ty s r a č k y ať si sežré unie sama,ona si schválila podřadné potraviny pro komunistický blok
    • to patří ke komunistickému bloku ?
  • No sláva !!!
    Konečně nějaké velké vítězství západu, matka všech bitev. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit