Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano ,tichá pracovitá - co vytvořila tou svou prací za naše peníze?Tichá-držela hubu i když musela vědět co se děje v ODS.Fakt ji přeji ať se ji ta rakovina vrátí a zdechne.
    ODS udělala z lidí žebráky,na co šáhli to vytunelovali.Vždyť jde o miliardy a my si to máme nechat líbit?
  • Bodejť by ODS chtěla volby v současné době by se nedostala ani do sněmovny. Hlasovaní proběhlo na seznamu a 35% by získala KSČM a po 15% TOP a ČSSD. Slušná paní Němcová z čeho by žila, nestydí se za kolegy.... a je to zajímavé jak přijde na přetřes KSČ, tak vždy uplatňují kolektivní vinu. Že by začali u sebe a definitivně šli od válu a koryt.
  • Zeman je můj president a hlava státu, díky Bohu za to: *14* *14* *14*
  • Co je vše platné, náš alkoholický prezident tomu všemu jistě nasadí korunu. Klausovo kámoš musí ukázat, že je ještě větší zrůda než on. Vůbec se na to netěším.
  • To už dávno dělám a moc se mi to nelíbí, to mi věř!
  • chci předčasné volby, dost už bylo likvidace republity!
  • ODS nominací Němcové na premiérku ukázala svoji hlubokou slabost a také připosranost. Rádi by zůstali u koryt, ale nikomu se nechce "do jámy lvové" tak tam nasrčili hloupou pipku. Zajímavé je , že odmítla kandidaturu na prezidentku, tam by toho tolik nepokazila, položila by někde u pomníku Havla věnec a měla by splněnou normu na celý rok... Taqkhle ji vydali na milost a nemilost Kalouskovi, ale i hněvu občanů aby si chránili vlastní kůži. Nastrkovat před sebe jako štít ženu, je opravdové "hrdinství" mocných nemocných...a hlavně zbabělců !!!
  • Kdybych neměl v hlavě sračky, mohl jsem být komunistou.
  • Vážení dišputéři, dejme všichni šanci Osobnosti, kterou paní Němcová bezesporu je, a odpusťte si nemístné kecy MČČ. Máte-li čas a touhu něco vylepšit svým odpovědným postojem a vyjadřováním, poslechněte si dnešní pořad ČRo 2 "Jak to vidí" hudebník a publicista. - Jak Jiří Hlaváč komentoval svou zatím odloženou kandidaturu na post ministra kultury? Po 5 min. poslechu komentuje asi 4 min. nominaci p. Němcové, ale i poté hovoří o své životní filozofii: "laskavé náročnosti" = dobrý vzor pro každého z nás!
    http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2912404
    Vážení dišputéři, cožpak všichni nevíme, že politická levice i pravice skonči v Zadnici? Pomůže nám jen ETIKA shůry, která se ovšem dnes "nenosí". Věřím, že máte navíc, než na unáhlené citové výlevy.
    • Jdi už do háje s tím tvým hudebníkem. Opakuješ ty svoje bláboly na všech diskuzích.
    • Vážený Jindřichu z Moravy: Nech si svoje rozumy tam na Východě - líhni politických hrobařů České země.
      • Souhlas, ale promiň mu to, měl v sobě demižon slivovice, tak se nediv.
  • Si z nás dělají srandu ne!!?? / to správné slovo je zakázané,zde,ve veřejné televizi se běžně užívá,pozadí lidově./ Jedině snad ty klacky by pomohly,ale pořádné,a potom už jen Plzeň,Havlovovo /Bory,Ruzyně/a pro některé rovnou Valdice.Ta nána by to mohla pro sebe klidně schválit ve 23hodin,to bývá většinou vzhůru a čeká na telefonáty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit