Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkově se v Česku v roce 2011 snížil počet cizinců oproti minulému roku o přibližně 8.000 osob na současných 416.700 (4%). Na Prahu a Středočeský kraj připadá více než polovina z celkového počtu cizinců v ČR. Nejvíce přistěhovalců pocházelo ze Slovenska (1,4 %), Ukrajiny (0,5%), Polska (0,4%), Vietnamu (0,3%), Německa (0,2%), Ruska (0,2%) a Maďarska (0,1%). I tak ale zůstává Česko poměrně homogenní zemí oproti západoevropským státům, například v sousedním Německu žije největší počet cizinců v EU, to jest 7,2 milionů cizinců (9 % populace), v Rakousku 10,8% a ve Španělsku 12%.

    Jediný dodatek - Imigranti se nejvíce přibližují které menšině žijící v ČR ?? Slovákům, Ukrajincům, Vietnamcům, Polákům, Maďarům nebo Rómům........ Pak li že se nejvíce mentalitou a pracovitostí blíží Rómům jsem zásadně proti protože pro toto etnikum neexistuje funkční asimilační program přez to že se ho snažíme vytvořit už od dob Marie Terezie.
    Nejsem Rasista mi vadí nefachčenka. Tak že o ukrajincích na stavbách nebo vietnamcích ve večerkách tady nemůže být řeč.
    Do doby než bude mít Chovanec ze Sobotkou funkční program začlenění můžou si svoje chytré nápady strčit za klobouk.
  • Už je mi jasné, proč si poslanci, senátoři, soudci, ministři přidávají na platech. Každý si chce vzít jednu rodinu k sobě do nově zbudované haciendy vybavené i protiatomovým krytem (čtyři urostlé mladíky asi ne, že?- Leda v případě...)

    Jen nechápu, proč si tzv. imigranti neudělají pořádek doma? Vždyť i náš národ si musel vybojovat svou svébytnost. To, že se máme relativně dobře, neznamená, že nám to spadlo do klína. Stálo to krev, pot a slzy! Makáme od rána do večera a naopak. Nyní stoupají teploty v halách k 36° Celsia a nevím, nevím, zda by dotyční vydávali nějakou energii, když budou mít pobyt zajištěn.
    Historie se opakuje, také jsme dělali ústupky, měli ohledy a Henlein neustále požadavky stupňoval...
  • Chybí mi tady, že za toto může prezident Zeman, který rozděluje společnost. *1* *1* *1*
    • asi to bude tím,že Zeman už je všem akorát tak pro smích,už tu taky nevidím ty zástupy jeho stoupenců,protože i primitivní koumouši uznali že ta ovarová tlama má senilní,vylitej mozek *1* *1* *1*
      • halucinacemi, nebo jsi jen od přírody pitoma? *1* *1* *1*
        • neboj halucinace tedy bíle myšky to vidí jen TVŮJ prasodent Zeman....
  • Hrstka samozvancu tady vykrikuje koho tady jako chce a koho ne?Az tady drzy muslimak neco vymasti budou jinak pomatenci zpivat.Zazpivaji jinak i na vlade.Ale to uz bude pozde.A tak je treba davat porad najevo ze neni duvod je tady prechovavat.Stradame si cely zivot socialni a zdravotni pojisteni.A najednou prijde hadrak k hotovemu?Tak to by hosi ve Strakovce neslo.Proste ja se z nikym delit nebudu.Pokud se tady pres to vetne cizi hadrak musi na kazdem kroku videt ze tady neni vitan.Tady neni pro takove ekonomicke vyzirky misto.Stovky let tady trvalo nez jsme dosahli nejakeho standartu.Takze mili plavaci koukejte zacit doma si delat poradek sami.Na nas se vykaslal kazdy kdo mohl.
  • No vážení konec srandy! Já už korán číst nebudu ale jinak nevím nevím.Toto je konec ramadánu v Moskvě !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=5JyJsbr-wTk#t=36
  • Pomatenci tobě podobní by si africkou chátru měli brát domů.To se tady machruje za humanitu.To se tady spílá nepříteli,co?Ale ty to budeš živit a léčiť?Až si před tebe sedne u lékaře až dostane přednostně pracovní místo?Je tady dost lidí kteří to neskousnou a vandrákům vypráší kožich.
    • Blábolíš nesmysly, anonyme. Pochopitelně, ti lidé v ČR dostanou nanejvýš takovou práci(ačkoliv třeba mají na daleko lepší), kterou Češi nechtěj dělat, včetně tebe.
      Myslím, že s uprchlíky bude snazší soužítí než s většinou jejich odpůrců, včetně tebe. Ostatně, většina těch uprchlíků utíká z podmínek, v kterých bys ty ani tvoji věrní nedokázal vůbec žít. A to nejen ekonomických, ostatně peníze ve skutečnosti nejsou nic. Často mají za sebou děsivé zkušenosti, před nimiž utíkají. Rozhodně mezi nimi nebudou lidi poslušní teroristické organizaci, která teroristická organizace by takto riskovala, když existuje bezpečnější možnost.
      Když už mi tykáš, tak vylez z anonymity.
  • Zastánce přistěhovalců by měli pozavírat do blázince!
  • Člověk se musí stydět, když vidí, jaké zrůdy žijí v této zemi. Nejde jen o Okamuru, Bartoše, nebo Konvičku. Jde i o policisty, kteří možná řeší kdejakou kravinu, ale takto zjevně zločinnou akci podporují svou nečinností.
    Česká policie policie by si pod své heslo na auta měla připsat k "Pomáhat a chánit" ještě: "zločince a vrahy." Ať je všem jasné, že toto je země, která se vydává zpět do dob temna.
  • čechy čechům !!!!!!!!!!!
  • Okamurovi fandím a příště nás bude určitě víc !!!
    Dřív jsem nebyl rasista ale já to přirovnám k situaci když by vám někdo přišel na návštěvu domů a místo aby ctil vaše zvyky a chování tak se začne roztahovat a nakonec vás podřízne nebo aspoň vyhodí !!!
    http://www.tomio.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit