Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Podprsenky daly ženám volnost, oproti korzetům určitě, ale přesto dnes spousta žen nosí podprsenky, které jsou a priori nepohodlné a vůbec nejsou pro ně určené. No, já vím, že jako chlap bych to neměl komentovat, ale jako fyzioterapeut o tom snad něco vím. Přitom existují pohodlné podprsenky pro každou postavu, které stojí pár korun. :) Záda vám poděkují. :) 

  • Důchodce jde koupit manželce podprsenku,prodavačka vidí jeho nerozhodnost tak se ptá, jaký tvar podprsenky potřebujete, jablíčkový nebo hruškový? Děda praví dejte mi padavkový :-)))
  • Podprsenka že dala volnost? Naopak! Spoutala a skryla před našimi zraky dvé rozkošných jablíček určených k milostným hrám a v neposlední řadě k obživě plodů naší lásky či pouhého spojení, chcete-li.
    • Kterážto jablíčka navíc formuje do tvaru neodpovídajícího realitě(v různé míře) a supluje také část práce prsních svalů,které následkem toho rychleji ochabují a rozdíl mezi reálným a ,,podsprsenkovým" tvarem poprsí se tak ještě zvětšuje.
      Mimochodem,když je řeč o volnosti,tak není náhoda,že jedním z projevů touhy po volnosti u svobodomyslných žen-hippies 60.a 70.let bylo právě ostentativní odmítání podprsenek...
    • No, ono je mnohdy lepší, když je "spoutáno", než, když jsou na břiše, či u kolen...
      • soudíš podle sebe?
        • Ne, podle kámošky... :-)
  • podprsenka je to nejhorší co bylo kdy vymyšleno, nedávno jsem četla, nošení podprsenky přispívá k rakovině prsu
    • V Polsku vyrábějí nejlepší "podpurniky koz ochablých" v různých velikostech. materiálu a barvách. Dodá podvodnikatel a dovozce Bc Kak (VS podnikatel)
    • Větší kravinu jsem ještě neslyšela.
      • myším rakovina asi nehrozí nenosí podprsenky *1*
        • A jakého věku se dožívá myš - a jakého ženská?

          Novotvary ke svému rozvoji a růstu potřebují čas!

  • Nejvíc "sexi" jsou turecké kalhoty. Je to strhující pohled, když jde žena s těmito kalhotami, rozrok někde u kolen a při chůzi se rundel látky v tom rozkroku kývá tak, že to vypadá jako by dotyčná měla v kalhotách nas......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit