Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem si teď bral hypoúvěr na nákup našeho nového bytu od https://www.burinka.cz/hypouver/ Bydlet je potřeba a myslím si, že je lepší splácet hypotéku, díky které za čas budete mít svoji nemovitost, než platit nájem a nikdy žádného vlastnictví a tím pádem i jistot nedocílit.

  • Rusnok je žába na prameni a vždy samozřejmě byl. Nejlíp by bylo, kdyby se již před léty vrátil do země svých předků, protože tam takové finanční génie "súrne trebujú".
  • mun.go

    Češi šetří na nové bydlení nejdéle v Evropě ... (dodám, že Moravané ještě déle ...)

    Nejdražší nájem mají v Paříži, Praha je před Vídní i Bruselem

    Kupujte hypotéky ...

    • Jak se kupuje hypotéka?

      Ještě včera byla hypotéka dlouhodobý úvěr, jehož splacení bylo zajištěno zástavním právem k nemovitosti - půjčka byla "podložena nemovistostí" (to je to "hypo").

      • mun.go

        Hypotéka je produkt - bankovní produkt (výrobek, výtvor; vytvořená hodnota; výsledek činnosti).

        Produkt si může zákazník koupit za podmínek prodávajícího, se kterými souhlasí formou písemné smlouvy. Průvodce finančními produkty

        • Ach tak, vy používáte novořeč, to jste měl avisovat hned.

          Mezi bankovním produktem (vaše slova) a finančním produktem (z vámi poskytnutého odkazu) není rozdílu?

          Pokud rozumím odkazu správně, je finančním produktem: hypotéka, půjčka, běžný účet, spořicí účet, vkladní knížka, kreditní karta... Bůh vám buď milostiv.

          • mun.go

            Ne vám ... já jsem si to nevymyslel ... 

            Bůh nám buď milostiv.

            • mun.go

              A nechť Bůh zatratí všechny bankéře. Svatá kniha islámu - Korán - zakazuje úrok z půjček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit