Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Migranti u Calais zatarasili dálnici, řidič dodávky po nehodě zahynul

    Na dálnici u francouzského přístavního města Calais zahynul řidič dodávky. Havaroval kvůli umělým zátarasům, jež na vozovku vrší běženci ve snaze zpomalit auta směřující do Velké Británie a naskočit do nich.

    -Šabatová bojuje za práva VRAHŮ
    • Budují tam za veliké peníze ploty, které jsou k ničemu.

      Normální by bylo ty, kteří v místě dělají potíže, prostě střílet. a rychle by tam nastal klid...co tam řidiči zkusí, je k nevíře.

      To nemají armádu, policii, nebo LE?
      • Přesně, kdo neuposlechne výzvy pro nastoupení do DEPORTACNIHO transportu zastrelit a ostatni nalozit a odvest za nejblizsi vnejsi hranici EU. A samozrejmne kazdemu vzit biometricke otisky a zalozit do celoevropske databaze PERSONA NON GRATA..
        Takove reseni je zrejmne pro politiky mooooc slozite a uz vubec nechapou, ze by tim vyresili "uprchlickou" krizi pac oni by si to rekli, ze je z EU vyhodili a dalsi uz by to nezkouseli aspon ne v takove mire!!!
  • 1049an
    Práva by měla jít ruku v ruce s povinnostmi, dámo. A ne, že se budeme hrbit před minoritou a předstírat, že se kvůli nám nestihla za několik set let začlenit. Nebo že budeme nadšeně přijímat a vítat středověké barbary a ještě se jim omlouvat, že jsme jim při našem podřezávání zakrváceli boty. Tzv. komplex bílého muže neuznávám.
  • Vážená paní Šabatová, měla byste se aspoň trochu zajímat i o ochranu většin. To je to, co nejvíc postrádám na současné společnosti (a co zřejmě leží na srdci panu Křečkovi), a co by měl mít ochránce lidských práv na starost. Moje dcery naštěstí chodily do školy v době, kdy dobře fungovaly pomocné školy, takže ti co nebyli schopni nebo ochotni pracovat na svém vzdělání dostali takovou péči, kterou potřebují, a ti schopní a pilní nebyli zdržováni ve vývoji. Moji vnuci měli zaplaťpánbůh i v této době kliku, že navštěvovali základní školu ("obyčejnou" státní, ale s výborným ředitelem a učiteli), která měla vynikající pověst, a ve které nebyl ani jeden Rom. Přitom zde rozhodně nebyla žádná segregace - spolužáky mých vnuků byla řada dětí z vietnamských nebo černošských rodin. Pokud by však moji vnuci takovouto kliku neměli a byli by nuceni trávit školní čas ve třídě s nepřizpůsobivými, tak bych obětoval celý svůj důchod a vozil bych je do nějaké vzdálenější školy, kdy by byla zaručena výborná úroveň vzdělání.
  • Miloš Zemiak zde ?
  • Půjde Šabatová kvůli somálské studentce do vězení?
    Šabatová čelí podezření ze zneužití pravomoci úřední osoby

    Kauza bude mít však nepříjemnou dohru pro ombudsmanku Annu Šabatovou. „S ohledem na skutečnosti, které vyplynuly na povrch v průběhu projednávání věci soudem, zejména co se týče zprávy veřejné ochránkyně práv a jejího šetření stížnosti jmenované, rozhodl se můj právní zástupce Radek Suchý za sebe podat oznámení o skutečnostech nasvědčujících spáchání trestného činu Annou Šabatovou ve funkci veřejné ochránkyně práv. Trestní oznámení tedy nepodávám já, ani Střední zdravotnická škola,“ upřesňuje ředitelka, která musela tři a půl roku čelit obrovskému tlaku ze strany veřejné ochránkyně práv, kontroly školní inspekce si u ní podávaly dveře.

    „Advokát je přesvědčen, že by orgány činné v trestním řízení měly prověřit především skutečnosti, které nasvědčují tomu, že mohlo v průběhu šetření ombudsmanky dojít jednak k možné manipulaci s důkazy a jednak k zasahování do kompetence a působnosti České školní inspekce, a tedy k možnému naplnění znaků skutkové podstaty trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby,“ vysvětluje pro ParlamentníListy.cz ředitelka Ivanka Kohoutová, co je důvodem pro rozhodnutí jejího právního zástupce v uvedeném sporu.
    *15*
    • 1049an
      Ona i tady lže, že to bylo kvůli hidžábu. A nebo nečetla rozsudek. *12*
  • Otázka Bicana:
    Projednávání novely provázela nepochopitelná, řekl bych až šikana vašeho úřadu ze strany poslanců, když vás nutili jezdit z Brna do Prahy. Jak to na vás působilo?
    Odpověď Šabatové:
    Ano, to jsem chápala i já jako šikanózní. Ohradila jsem se neveřejně dopisem předsedovi Poslanecké sněmovny a napsala jsem velmi jasně, že to by si poslanci neměli dovolovat, protože když si přečteme zákon, já takovou povinnost nemám.
    Komentář:
    V poslanecké sněmovně se projednával zákon týkající se jejího úřadu, tak ji poslanci pozvali do Prahy, aby se k tomu vyjádřila. A ta ženská to považuje za šikanu? *3*
    Musím konstatovat, že pisatel článku ani ta dáma to evidentně nemají v hlavě v pořádku. *14* *14* *14* *14*
    • Která "dáma"? Tohle koště snad nemyslíš
      • To bylo samozřejmě myšleno ironicky. *14*
  • Jednou přijde doba, když už všichni budou mít všechna práva. Pak snad přijde období, kdy se budeme starat o základní lidské povinnosti, které bude zřejmě třeba stanovit zvláštním zákonem, který bude přijímán s velkým odporem kavárníků, sluníčkářů, členů neziskovek a pod.
  • "kde je velmi mnoho předsudků vůči Romům,"
    .
    Jaké konkrétně předsudky má paní Šabatová na mysli?

    "Předsudek je zakořeněný úsudek či názor, který není založen na spolehlivém poznání, ale na pouhém mínění či předpokladu. Obvykle vychází z neoprávněného zobecnění nebo jiného zjednodušení zkušenosti."
  • Je samozřejmě naprosto nezbytné, aby se většina ve všem a do posledního detailu přizpůsobila cigošům, muslimům, migrošům a jiným menšinám a zabezpečila jejich veškeré životní potřeby. Potom teprve nastane všeobecné blaho, řízené pomatenci, blázny, sluníčkáři . . .
  • Jednu větu,kdy v tomto Absurdistánu bude právo dětí na oba rodiče?Nebo se stále bude tolerovat svévole soudů ,OSPODů a dalších svévolných jednání tzv.institucí zejména na severu Čech ,kdy matka duševně nemocná vydírá otce společnými dětmi a snaží se je od otce odtrhnout a znemožňuje jim styk s rodinou otce.Mimochodem na vysoké společenské úrovni za pomocí svojí rodiny tj matkou,která má stejné chování,která jednala vůči své tchyni stejným neurvalým způsobem jako její dcera vůči nám neustálým lhaním a šířením nepravd a udávním otce a jeho rodiny všem orgánům státní svévole duševně nemocné matky,které je 40 let a měla by mít již rozum.Když se syn obrátí na výše jmenovaný orgán tak se dozví,že matka již 2x unesla svévolně z trvalého bydliště jeho děti ,o které se chce starat daleko lépe než jejich problémová matka a obrátí se na orgány k tomu určené tj.policie,různé Ospody a soudy a jejich laxní přístup a co je nejhorší i vůči malým dětem,které za to nemůžou,že žijí v zemi,kde právo je demokraticky pokřiveno.Rodina otce dětí za 5 let jejich věku ještě neviděla.Tento stát nemá ani dětského ombudsmana,ale starat se o somálskou dívku asi je zajímavější a vytřískat pochybný kapitál,kdy desítky dětí trpí nezodpovědným rodičem v tomto případě matkou a její matkou na užívání Neurolu O5 tj návykové drogy v určitém stádiu schizofrenie.Paní Marxová a tři urgence ani neodpověděla,na můj dotaz k čemu jsou OSPODY?Když tato organizace nekoná a děti ,které matka zadržuje ,kdy je vychovává proti rodině otce 200km od trvalého bydliště.Jsem připraven toto zacházení dát i do mezinárodního kontextu jak se u nás zachází z dětma,kde rodina je jen prázdná fráze.S pozdravem Dědeček a babička.Rád si přečtu kvalitní názory od ostatních otců,které trpějí svévůlí jejich matky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit