Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozné je že v například v radě České televize jsou lidi kteří nejsou schopni Českou televizi kontrolovat aby jejich zpravodajství nebylo lživé ale objektivní Proč například byla kdysi odvolána bez uvedení důvodů bývalá Rada České televize a proč není schopen nikdo odpovědět Proč k tomuto kroků došlo . Tady je právě ohrožena objektivita práce a Česká televize už si dělá co chce. Lživě nás informuje o dění ve světě a některý informace dokonce záměrně zamlčuje

  • bezregistrace
    ve jménu pravdy za pomoci lži a polopravd ...
  • proc by melo byt SPD nejaky spatny cejch??? Naopak je to znacka nepriposranise z €U značka já tady cizáky nechci a u CTK je to zaruka ze nebudou cenzurovat clanky o neprizpusobivych nejen migrantech
  • jane
    • Ptám se, jestli tu kvalitu práce ČTK nemůže ohrozit to, že v její radě mají většinu nominanti ANO a SPD.----tříkrát se ptá a tlačí jestli to není ohrožení --- já se ptám , proč se neptá, když v radě měl většinu nominantů nedemokratický takzvaný "demokratický" blok, nebyla tím ohrožena kvalita práce ČTK?
  • KIMCID
    jo to si říkám vždy když člověk poslouchá čro a čt.

    no ale bohužel platí koho chleba jíš...

  • vanhorne
    Ta zenska se mi libi, velmi schopna a na spravnem miste, kluzka jako uhor nebo stary ostrileny mazak v te male armade politiku. Nakdakala toho dost, ale na otazky odpovidala tak salamounsky, ze ji opravdu kazdy musi obdivovat. Az na tu posledni otazku na kterou odpovedela elegantne, bez hadich tanecku a vykrucovani. Za dlouholete praxe na Prostejovskem magistratu jiste ziskala urcite zkusenosti, ktere ted muze pouzit aby praci CTK nic neohrozilo a nevychylilo ji na nespravnou stranu. Vyzna se holka v tlacenici. Dobra prace Jakube, ale bacha na Hrad kde ciha rytir, ktery by jiste novinare rad mordoval.☺
    • Mozna jste si nevsiml, ze "hradni pan" vloni vyznamenal P.Zantovskeho, ktery je take v rade CTK a ktereho si vazim, jako skutecne nezavisleho novinare.
      Jinak ta pani je "slizska jako uhor", protoze dnesni "hon na carodejnice", ma podobu honu na lidi s nezavislym myslenim, tedy nezavislym na "kalouskove"(*) propagande, ktere kdy se nekdo zda "nedostatecne konformni", je tvrde pronasledovan.

      (*) to je samozrejme primer. Tato nazorova sablona je tez nazyvana "Prazskou kavarnou".
  • Kdy bude vypovězen Okamura z EU do Severní Koreje?
    • jane
      kdy tebe propustí z oddělení pana  doktora chocholouška
      • "Stale kvoka" (naproste nesmysly) ;-)
  • Gáborné Jana v radě ČTK vnesla do jednání patřičný švih - už dlouho se (ale jen v její přítomnosti) "nekecá o ničem, odnikuď nikam"....
  • Ano, tak to bylo do roku 1989.Dříve jsem si rád zakoupil noviny a četl mezi řádky.Kupoval jsem je za 30-50 hal.Dnes ten šunt za 17-19 Kč nekupuji,protože tam právě chybí ten selský rozum a ubohost a nenávist tam pramení jak fontána v K.V.
  • vanhorne
    Prostejovsky magistrat by mohl slouzit jako vzacny"  priklad" otevrenosti, poctivosti a jinych chvalyhodnych vlastnosti ostatnim magistratum po vsech Ceskych krajich.
    • Máte zcela pravdu jeden horší než druhý 
      • ... a co teprve ten třetí! To je ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit