Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravdoláskařům z kavárny se nelíbí, když prezident říká pravdu, jim se líbil lhář, zloděj a vrah srbských dětí havel

  • Milanox
    Zemana by měli co nejdříve zavřít do Bohnic. Je to samolibý ,nenávistný stařec, který je ovládán Nejedlým a dalšími bolševiky, kteří mají své obchodní zájmy v Rusku.
    • Ano víš o obchodu s Ruskem howno
      • víme zaprdenykalousku obchodi, nechlastej tu samohonku ty ruskej blbe *15*
  • Místní idioot a kretéén Sajmon Sajmonovič Sajmonov z redace Tischcali zde pod různými nicky zase blije.
  • Připadá mi, že Zemanova mentální zdatnost chátrá podstatně rychleji než ta tělesná a to je evidentně na pováženou. Ten člověk se stává nebezpečným pro celou zemi a nejen vůči svým játrům.
    • čím a jak?
  • Já si také myslím, že eman to s tím ruským vlastenectvím přehání
    • A já si myslím že už bys neměl takhle po ránu pít.Pak píšeš blbosti.
  • V CR jsou zlodeji,vrazi a lhari VIP. Jaky vlastne jsme stat ?
    • přesně jak z 90. let: Češi nekraďte nám tu
  • Man je správný ruský vlastenec. *14* *14* *14*
    • Ty jsi český obecný B L B
      • lepší je být český obecný B L B než český vlezdoprdelka rusům, nemyslíte ?
        • Prosím jak se přesně projevuje to vlezdoprdelství plus to jaké to má výhody a jak ty se projevují.
  • Nevím, co je na tom špatného říct, že pan Zeman je loutka Moskvy a nestability v Evropě.
    • Ano a jak se to projevuje?Rozepiš se nám?
  • Je stejně pozoruhodný jak lhací /zdělovací/ prostředky fungují. Na 24 hned jak v Anglii otrávili
    ty dva tak se objevil ve zprávách na 24 maník s laboratoře s Brna který potvrdil, že "novičok" dokázali v malém množství vyrobit a najednou že né !?!?!?!?
  • Ta ožralá ruská swině by zasloužila do tlamy
    • ... jdi do prdeléé, kreteene Sajmonů z redakce Tischcali :)))
    • Na každou *12* se voda vaří. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit