Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy zaplatí několikamilionový dluh rodině JUDr. Altnera, který jim vyhrál spor o Lidový dům?

  • Asi se mnou moc respondentů nebude souhlasit, ale pokud akceptujeme nutnost existence moderní levicové strany, patrně to musí být věcí generační změny. 

    Ten proces vůbec nebude krátký, ani jednoduchý, ale pro rovnováhu politické scény bude nezbytný. Nejsložitější patrně bude pojmenovat a určit obsah pojmu "moderní levicová strana." Aby to nebylo spojeno s ideologií třídního militantismu nebo moderního liberálního neomarxismu.

    Těžká a dlouhá šichta - ale rozhodně to není úkol pro současné (poněkud podivně vyhlížející vedení ČSSD). Jejich "Manifest" je jen soubor hesel a nic konkrétního. 

  • Když vidím, jaký "čerstvý vítr" po jejich sjezdu nastupuje, tak je od dršťk.pádu nezachrání ani

    svěcená. Sorry, dámo a pánové, ale jste čím dál méně volitelní.😈

  • sbalte si malého Péťu a vypadněte, zrůdy

    • Ale, no tak, juro72, komunistické rudé zrůdy také nemusely vypadnout ("Nejsme jako oni") a dokonce stále sní o tom, že tady zase zavedou rudý nacismus alias komunismus.

  • Velký spodní ret homosexuála značí.

    • Myslíte pana Dienstbiera?

    • Vlastni zkusenost...?

  • Doufám, že jejich konečná El hamas a brněnská Ondatra je teda tandem. Konečná soudruzi a na věky.

    Vemte sebou i toho zmr Ziomolu

  • Hamáček + Onderka = sázka na třináctku.
  • KIMCID

    kéž by poslední

    • Tak nevím, podle toho obrázku vypadá soudruh KIMCID jako Indián anebo jako sousedovic babička. Ale že by Indiáni nebo babičky pracovali pro StB či KGB? 😯😉

      • KIMCID

        jen hlupák nepozná skutečnébo američana a skutečného hrdinu.ale to se prostě b.bečkům stává že soudruhu Občane 

        • Tak nevím, KIMCIDe, pokud sám sebe považuješ za Američana a hrdinu, tak to je trochu silný kafe. 😀

          P. S. Proč mi říkáš soudruhu? Nikdy jsem nebyl komunistou ani nacistou, v NSDAP si prý říkali Parteigenosse (Stranický soudruhu) a v DDR (Deutsche demokratische Republik) si to zkrátili na "Genosse". 😀

          Naši soudruzi mě také oslovovali "soudruhu" a chtěli, abych jim také tak říkal a když jsem to odmítal, velice se na mne "zlobili". 😠😛

          • Echt hrdina. Ale o tom už vůbec nikdo nepochybuje. 

      • Indianska babicka... :-)

        • To je ono!!! 😀😀😀

  • Staří koně a nový povoz?? 

    Nepřeji nikomu nic špatného. Ani oranžovým ne. Sluší se zaplatit dluhy a chovat se přiměřeně své velikosti a věku. Jste nejstarší politická partička, tak se neshazujte směšnými gesty. 

    • ČSSD je stále platnou a zvučnou značkou a neuhasínající hvězdou na politickém nebi. Ovšem nyní se ČSSD chová jako zbloudilá hvězda hledající svoji oběžnou dráhu kolem jádra galaxie. Plány nového vedení ČSSD jsou příliš konformní, nasáklé eurohujerismem a módními škůdcovskými teoriemi o inkluzívním, migračním či genderovém šílenství. V ČSSD mají stále ještě významné pozice ti, kteří svým počínáním výrazně oslabují věrohodnost ČSSD. Politika ČSSD by měla být sebevědomá, progresívní a vždy pamatující na zájmy občanů ČR. ČSSD by se měla zbavit kolaborujících jedinců, kteří upřednostňují zájmy Bruselu či Berlína a pějí chválu na islamistické aktivity. Merkelovsko-macronovské pokrytectví a dogmata z eurohujerského katechismu by neměla být určujícím ideovým základem pro ČSSD.

  • josef.chmela

    Tato strana, se stávajícími hochštaplery, není schopna se ode dna odrazit. Bylo by to možné pouze s Foldynou a jemu podobnými politiky ve straně. Ale Foldynu vyšachovali, tak jsou pro mně nevolitelní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit