Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě tupci věříte, že volby nejsou cinklé? *1*
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Do politiky se tlačí spousta lidí, poněvadž v no vidíš jen pozitiva. Když něco poxerou, vytáhnou alibisticky ,,voliči mne potrestaji , tím, že mne příště nezvolí ", To je ale trest, viďte! Ne, když politik a zájmena vrcholový něco prošustruje, ať jiz vědomě nebo omylem, hloupostí nebo lajdactvim, měl by pykat jako ostatní občané. , Ja nevěděl. ..", ale on vědět měl. To je riziko politika! Nejen vysoké platy, ale také větší tresty. Aby si to každý z nich uvědomil. Sobotka, Benda a další nemakacenkove sedí v parlamentu a pro lidi zatím nic tak mnoho neudělali,
  • Byl vůbec Sobotka při smyslech když se prodávalo OKD?Vždyt on nic neví že mi připadá jako by ani nevěděl že se vůbec OKD prodalo.
  • já jsem nevinnej - vždyť si o to říkal sám já jsem nevinnej - za co tady pykat mám já jsem nevinnej - no tak sakra věřte mi já jsem nevinnej - křičím mezi mřížemi ...
  • Ovčané,co se čílíte a divíte ??!!! Vždyť sami stále volíte ty oly ,co mají turbo tituly,co již několikrát předvedli jak se s občany vytírá ďupa po volbách a jak mají všichni senátoři,poslanci,ministři,starostové tu známou nemoc,co si nepamatuje snad ani co měli k snídani ,natož co ukradli,pardon-odklonili-.Dokud bude valešná poslanecká imunita,dokud neponesou za své jednání úplnou odpovědnost a ne jen ťápat kydy ,že maji odpovědnost a proto musí mět i vysoký platy !!!! Vždyť zde ve zlodějzkuviczéhiastaně je běžné,že ministři ,poslanci,starostové způsobí milionové škody a nic nemusí uhradit !!! Dokonce ani vrazi,násilníci,zloději si chodí do nápravných zařízení odpočinout na účet poškozených a daňových poplatníků !!!! A když se již omylem náhodou něco dostane k soudu a ministerstvo ....xxxx...dostane pokutu milion,pět milionů-nikdy ji ti,co jsou na tom ministerstvu odpovědní a škudu způsobili neuhradí !!!! Opět to zaplatí nevinní daňoví poplatníci !!!! A to je ten zdejší problém !!!! Jeden president komediant ožrala,předseda vlády si krade rumíček -rumová aféra- a je čistý jak slovo boží,pak nechá rozkrást republiku-lodě,fabriky,doly......a jako president pak zloděje omilostní, další předseda vlády zničeho nic má milony,ale je jako čistý křišťál,další předseda vlády chválí a podepíše humanitární bombardování Srbů......a tak by se dalo probrat jednoho popatlanýho vedle druhýho ,co se drží jak o..vno plev u koryta skoro 30 let od roku 1989 !!!! A někteří froň´táci ještě déle,že nejlepší ministři galaxie....!!!! Hold ovčanské stádo je nepoučitelné a opět bude volit stejné hovězí bez koulí !!! Že nebureši atd. *1* *1*
  • Vždyť ten šupák Kocáb byl vyznamenán za "Zásluhy za odsun(okupačních) jednotek Sovětské armády z ČR" a dokonce z něho udělali ministra pro lidská práva a národnostní menšinyod 23. ledna 2009!Vzpomeňte, jak vyřešil naMostecku problém romského Chánova! Jsem zhnusen. Čtěte"Dovětek" níže.Prosím o Váš názor, vyjádření, reakci ...a
    pod.HAVEL JIM TO URČITĚ DOHAZOVAL --TO HLAVNÍ TEPRVE PŘIJDE,AŽ BUDE EURO ZA xx?,- Kč(BANKÉŘI SI NAKRADLI)- ZNEHODNOCENÍ ÚSPOR, ZDRAŽOVÁNÍ,
    TO SE UŽ STALOPřipomínám, že tento gauner jménem Kocáb -( "Pražský
    výběr") byl jedním z majitelů privatizačního fondu Trend.Ten byl dne 4. 8. 1995 prodán firmě Královéhradecká brokerská ovládané Miroslavem Hájkem. Transakce
    proběhla a zaplaceno bylo na soukromé účty zakladatelů
    318.365.000,- mil. Kč.Následně byl Trend „vybrakován“ a akcionáři splakali
    nad výdělkem.A nejlepší nakonec partička: Kocáb, hudebník Kratochvíl,
    Zdeněk Kozák, Jiří Pacovský, Oldřich Lichtenberg, Aleš
    Michálek a firma Bonton (27%pod) se napakovala. A
    držitelé akcií fondu Trend nedostali NIC.
    • Další napakování bylo prodejem akcií - Elektráren
      Opatovice, SPT Telecom, Chemopetrol a Synthesia získaly
      osoby kolem Hálka a nejlepší nakonec - Hálek dostal od
      Klause amnestii.
      Vyčíslená škoda Trendu = 464.000.000,- mil. Kč.To koukáte, jak se dělaly peníze!
      A tento křišťálově čestný a čistý .... plešatý kašpar nám
      nyní chce přednášet o morálce z vily v Troji?
      • Dovětek (malá epizoda) :
        Co se týče pana Kocába mám zkušenost z návštěvy bývalého vojenského letiště v Žatci, které bylo zrušeno a MO ČR zde prodávalo pozemky a nemovitosti.
        Byl jsem tam se skupinou od firmy, která hledala sklady pro pohonné hmoty.
        Ti zájemci, s kterými jsem tam byl chtěli koupit, nebo pronajmout podzemní nádrže pro PHM. Na žateckém letišti byly tzv. provozní nádrže pro tankování letadel a tzv. taktické (utajené) podzemní nádrže propojené potrubím s letištěm, které byly vzdáleny od letiště cca 3-4 km.
        Na letiště vedla železniční vlečka, po které se přivážely cisterny a palivo se odtud přečerpávalo do taktických nádrží a starší palivo z těchto nádrží se přečerpávalo zpět do provozních nádrží na letišti ke spotřebě.
        Moji zájemci, když se dozvěděli kapacitu těchto nádrží (řádově stovky hektolitrů), se vyjádřili, že by jim stačily provozní nádrže přímo na bývalém letišti, neboť vzdálené taktické nádrže měli kapacitu stonásobně větší. Podplukovník - správce nabízených objektů se vyjádřil, že provozní nádrže mohou získat jedině, když odkoupí, nebo pronajmou i pozemky letiště a železniční vlečku.
        To bylo pro mé zájemce cenově velmi nevýhodné. Na závěr jednání se dotyčný správce objektů vyjádřil, že před námi už tam byl pan Michael Kocáb, který měl také podobný zájem, ale že se mu nelíbila "malá kapacita" objemu těchto nádrží. Na závěr podotkl, že pan Kocáb si už "natankoval" hezkých pár desítek milionů z angažmá na odsunu sovětských jednotek z republiky a dál "tankuje" miliony
        z pronájmů nádrží pohonných hmot v bývalé NDR (konkrétně u Magdeburgu), největších strategických zásob pro případ války na Evropském kontinentu, které tam rusáci zanechali a společnost, jejímž je on členem je pronajímá firmám jako je Shell, Agip a pod. Vyjádřil se, že má jistě měsíční podíl z této (ne)činnosti minimálně 1,5 milionu korun.
        Takový je náš "vlastenec" Michael Kocáb!!! A ten je velkým kamarádem dalšího Michala jménem Horáčka - samozvaného kandidáta na úřad prezidenta ČR, který má také zajímavý charakterový profil (práskač pro STB, vekslák, sázkař aj.) a který nám dnes bezostyšně "maže med okolo huby" a slibuje hory-doly.
  • Sobotka je neuvěřitelný lhář.Bytový fond jako bonus také předal Bakalovi někdo jiný?Sobotka je lump nejhrubšího zrna,on už má lež v krvi,ten slizák už neví co je charakter.Má averze vůči němu začíná přecházet do osobní roviny,protože je hoovado ne jako politik ale už i jako člověk.
  • Nevolitelný šmejd!

    Smrt čssd!

    *6*
  • zpěvačka PARKANOVÁ taky nevěděla......to se jim to pěkně krade,až jim konta praskají *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit