Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, je to hrozný problém. Nicméně si nemyslím, že je normální a správné řešení to, že by se tyto 2 nemoce prostě celé "zapomenuli" a přestalo se dělat, jako že nejsou. Třeba i takový COVID nebo ischemie jsou reálná věc, která je potřeba léčit. Ať už klasicky, nebo třeba alternativně biomagem...

  • Pokud jsem správně pochopil,co nám Dr.Jordán říká,pak se jedná o výzvu k občanské neposlušnosti.To za stavu blízkému stavu nouze působí nebezpečně.Epidemie je realitou a její zlehčování může jen škodit a to jak lidem jednotlivě tak i fungování státu.

  • HAHAHA, velké množství materiálu, těch pár kousků nestojí ani za odplivnutí natož děkovat!

    SARS do Číny zavlekli, na podzim, vojáci US Army!!!

    • Toto je žvanil, který przní diskusi pod mým nickem.

      Takovou pitomost bych nikdy nevypustil!

      "Vojáci US-Army v Číně" - to může napsat jen ...

      • Toto je žvanil, který przní diskusi pod mým nickem.

        Byli na podzim vojáci US Army v Číně?

        Byli!!!!!!

        • Prznitel mého nicku lže, jako když tiskne...

  • Neskutečně trapná situace nastala ve čtvrtek 4.6.2020 v Poslanecké sněmovně. 

    Bolševická sebranka poslanců tzv. "vládní hlasovací koalice" - ANO, KSČM, ČSSD a SPD, neschválila poděkování Tchaj-wanu za to, že České republice dodal zdarma velké množství zdravotnických a ochranných pomůcek

    Toto je projev zbabělosti a ti poslanci nejsou nic jiného, než trapní sluhové Číny. 

    Předražené pomoci od hlavního vinníka pandemie SARS, způsobené virusem 2019-CoViD, vytvořeným v laboratořích vojenského institutu Číny ve Wu Chan - tomu servilně  klaněli na letišti Václava Havla. 

    Přitom právě Čína vytváří trvalý - a  velice intenzivní - tlak na politiky České republiky, kdy je nutí  k tomu, aby Tchaj-wan ignorovali. 

    Od čtvrtka 4.6.2020 je více, než zřejmé, že Čína už nemá ve své moci jen Pražský Hrad, ale má také většinu v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

    • konečně je vidět kdo komu fandí , už jste prokoukl kam nás táhne babiš a zeman ?Je jedno kdo začal výzkum ale pandemie se rozšířila z komunistické Číny !!!

      • Martinko,vidím,že jsi, vůči Babišovi idiosynkratický,proto je třeba abych tě upozornil na úplně novou a velmi překvapivou informaci z dnešního tisku=Babiš je morální! Nepochybně to teď změní tvůj kritický postoj,neboť to je informace,která je naprosto nová a dosud jsme o ní neměli nejmenší tušení.Autorem této novinky je sám Babiš a tudíž není možný žádný omyl.Teď můžeš v klidu přehodnotit svůj postoj a zařídit se ve volbách podle toho.



        • jo jo ve vězení napříč světem sedí všichni nevině a jsou abnormálně morální🙂 , to mi připomíná "já za to nemůžu pane soudce že mi ten chlápek během půl hodiny naběh pětadvacekrát na nůž a to byl tak hloupej že z toho patnáckrát smrtelně , s tim sem nemoh nic dělat jen ten nůž pevně držet"

  • Už se zase přirovnává ke chřipce -- Čechům očividně otrnulo. Těším se, že při druhé vlně budeme mít Italský scénář, pak možná někteří lidé začnou víc používat mozek. V Čechách nebyla epidemie, to v myslích některých budí dojem, že nemoc není nebezpečná a opatření byla přehnaná. Bohužel jim nedochází, že právě toto je výsledek těch opatření.

    Nějakého velkého strachu jsem si nevšimla, plno lidí si stále není schopna po návratu z WC ani umýt ruce...

  • Kdyby si raději  někteří diskutující  uvědomili význam zkratek: 

    - SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome), = těžký, náhle vzniklý soubor příznaků 

    poruchy  dýchání

    - MERS resp. MERS - CoV  (Midle East Respiratory Syndrome Coorona  virus) = soubor 

    příznaků  poruchy dýchání původem ze Středního východu

    - 2019 CoViD (CoViD-19)  = v roce 2019 identifikovaný Co-rona  Vi-rus typu D

    - a používali terminologii, k tématu patřící, místo napadání ostatních diskutujících... 

    To, že novináři tyto zkratky používají nepřesně a promiscue, neznamená, že jejich terminologii musíme používat obecně!

  • On to totiž není SARS ,ale Sars je jedním z projevů této nákazy , šíří se primárně nervouvou soustavou a napadá cévní stěny , replikační schopnost a nakažlivost extrémní v porovnání s jinými podobnými viry , prostě někdo přidal proteiny přírodnímu viru a okopíroval přenos do těla jako u aerosolových nervově paralytických plynů , docela jsem zvědav co se stane po demonstracích v USA ,a až zase někde najde USA spojence alá Sadr v Iráku a do roka bude kámoš protivník tak už bych něco takového nezkoumal a určitě si to nenechal ukrádst čínskými komunisty .Vysvětlete mi jak může čínská komunistka(neb pak by nebyla řiditelkou )mít přístup k tajným informacím v USA , Rusové opatrně přiznávají že ani oni ,ani Američané nepřestali vyvíjet biologické a chemické zbraně ,ČLR je nepochybně dohnala či  předehnala.No a snad to nepřevzal soukromý sektor a v rámci úspory nepřenesl výzkum do ČLR .

    Toto je soukromý názor na základě reverzního inženýrství  opírající se o běžně přístupné  informace.

  • Jordán? Neznám.To bude asi jeden z těch co jsou v TV reklamách.Má to bílý plášť v každé zemi to mluví svým jazykem.Ale nikdo jej nezná.Tady nějaký bezvýznamný šmudla chce být zas vidět.Na potření pandemie pracovaly u nás tisíce lidí.Docela dost je mrtvých.A najednou se najde bezvýznamný šmudla, který chce být vidět.Musí prsknout něco nevídaného.Tady se to koncepčně podařilo.Ještě že o něm nikdo nikdy už neuslyší.A v práci si dělají srandu, jakého mají kolegu komedianta. 

    • To, že neznáte MUDr Václava Jordána a jeho práce, které publikoval - je Váš problém...

      •  já Dr.Václava Jordána znám osobně,je to velice charismatická osobnost,řadu let pracoval v Německu,ale neznám jeho práce.Jaké práce máte na mysli?

    • jasný okoune , kdo nepěje burešovsky a má soukromý názor je šmudla , neříkal si něco takového že má bureš dcerku v karanténě když prijechala ze španěl a jde o rýmičku?Tak asi čvrt ročku nazad.?

      • Jo Martiňáku.Přesně.A co s tím ty globální mudrlante můžeš asi tak udělat? Maximálně tady válcovat stránky gejzíry jakože filozofických úvah.Ještě že jsou ty stránky bezmocné.Jinak by ti ukázaly, zač je v česku koláč.Zkus takto kvalifikovaně mudrovat na ulici. Ty budeš klasická ruská podržtaška.Copak se u nás říká prijechala? Tak si to říkáte vy, tam ve stepi, co?

        • nene ona prijechala neb když se něco děje tak dětičky bureše odjíždějí na Krym - to nevíš soudruhu z Asociace nenažraných občanů?Pak máš závažné mezery , a chceš někomu ukazovat zač je čízkejk v česku ?Ty rohožka svateho endrůje z čobol?Když vy to válíte jen kdy vidíte nějaký zisk viz.burešisko versus činska komunistická kumpanie.Step , snad se tam jednou podívám , může tam bejt fajno.

          • CHACHACHACHA.Pěkně jsi to tady namastil.Všechno požaloval a naprášil.A ono nic.Nikdy se nic nestane.Sprostá lůza má holý zadek a hubu plnou blbých řečí.A tak to budeš mít až do konce svého zpackaného života.Krásný pocit, co?

            • a prolhanec dvě přezdívky tak okoun nebo rodrigo , asi si nenažraný jako papež a ještě máš vypoulený kukátka🙂🙂🙂tak aby sis  ten život nezpackal , ty můj věrný oponente a čtenáři , je vidět že moje příspěvky jsou pro tebe jak kumránské utržky.😇

    • To, že neznáte MUDr Václava Jordána a jeho práce, které publikoval - je Váš problém...

  • Pan MUDr Václav Jordán provedl reálné zhodnocení situace...

    Ze statistik snadno zjistíme, že na SARS, způsobený CoViD-19 zemřelo 153,7 jedinců v průměru za kalendářní měsíc v době trvání epidemie) - což je 3,29% z celkového počtu nakažených a nemocných.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    V kontrastu s tím - například na infarkt myokardu zemřelo v roce 2019 celkem 3 989 lidí (to představuje 332 mrtvých v průměru za měsíc), což je 2x (dvakrát) více, než na SARS.

    Nemocných ischemickou chorobou srdečn  je v ČR přes 40.000 jedinců - 9,97%  (přibližně každý desátý), na následky této nemoci umírá ... 

    A varování v této souvislosti, nemluvě o doporučeních, která každý jeden občan ČR může snadno realisovat, to vše je bagatelisováno, zesměšňováno a neslyšel jsem o tom, že by "stát" v této souvislosti prováděl opatření, srovnatelná s opatřeními ve vztahu k CoViD-19

    • Vendul

      Jistě, infarkt myokardu je silně nakažlivý... Ach jo. Až jednou budou lidi umět myslet samostatně a ne podle předžvýkaných názorů, bude na světě dobře.

      • Nejde o nakažlivost  -  ale o data, týkající se úmrtnosti na tu kterou chorobu. 

        V kontrastu s tím, jsou i peníze, vydané na publicitu toho, kterého problému

        a jeho řešení...

      • 支持敵人就是台灣人民的公敵,消滅第五縱隊人人有責,罷韓不是罷免團体的事?也不只是高雄人的事,請執政黨帶領人民消滅島內紅色代理人,也請全國人民注意誰在跟國民黨合作或支持親紅政客。你投票支持的人不要變成你在支持共匪統合,因為你挺的民進黨如果有挺國民黨?我說如果?國民黨又支持共匪?所以變成你在支持共匪。

    • mun.go

      Přesněji řečeno je to onemocnění SARS-CoV-2, způsobené virem CoViD-19.

      ---

      A co teprve jedovatá fruktóza v kukuřičném sirupu jako sladidlo! Cukr zabíjí miliony lidí!

      • nejvíc zabitejch má na svědomí stejně ta zubka s kosou🙂

    • já bych to nezpochybnoval neb nejsou údaje kdyby stát tak nečinil  , není možnost srovnání a lepší obezřetnost než průšvich .

  • Ano nadpis bezpochyby pravdivy. Pak uz ovsem jen totalni bludy. Jordan ma evidentne zahranicni vzdelani dostatecne na to jak pusobit na prostsi spoluobcany. Ovsem uz proto je pravda nekde uplne jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit