Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy myslíte komunistů?U Babiše by jste musela být ještě členkou komunistické rozvědky, nebo estébákem a mělo by jste zelenou
  • Podle vystoupení ve sdělovacích prostředcích mi pí Válková připadala jako chytrá, vzdělaná a cílevědomá žena, která má jasno a ví co chce. Zdála se mi však poněkud namyšlená, příliš sebevědomá a nepřipouštějící jiný názor než svůj. Ale mohl jsem se mýlit. To ale byl pouze můj dojem a kdybych ji měl někam volit nebo nevolit, musel bych si svůj názor ověřit nebo opravit. Jinak je to irelevantní.

    To že odstupuje ač vlastně nemusí a vzdává se koryta, to svědčí v její prospěch. Otázkou ale zůstává proč Zemanovi její odchod tolik vadí. Že by to byl jeho kůň (kobyla)?
  • Paní Válková na tento spolek jste moc slušná. Hlavně zdraví a užívejte si klidu. Slušní lidé se v tomto systému nemohou prosadit.
    • Soudružka profesorka z Trnavy? Vy tu pani asi moc neznáte, co??!

      Ta tam pasuje/pasovala jak prdel.na.hrnec *3*
  • Soudruh Zeman se v tomto případě zase zesměšnil.

    Machroval že demisi Válkové nepřijme až ho Sobotka upozornil že v tom případě ji
    odvolá což prezident musí respektovat tak se s ostudou stáhl.

    Zeman těžko rozdýchává že jeho SPOZ se do PS nedostala. Už měl plány jak ji socanům
    vecpe do vlády. Pak chtěl pučem ovládnout ČSSD a zase dostal na frak. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit