Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • Jiří Hynek je důvěryhodný.
    • ano, konzistentní grázlík. Stejně jako Topol, Kulhánek, Horáček...
    • xxx
  • Ano už ho stejně otravují němci a teď francouzi.To musí čínu přímo otravovat *1* *1* *1* *1*
  • Já si myslím, že když tam přijede zeman, tak tam musí být z něj pořádná sranda *14* *14* *14*
    • xxx
    • *1* *1* *1*
      Takový clown se málokdy vidí.
  • Ach Hynku Hynku
    doma-li jsi?
    Ach Hynku Hynku
    doma-li jsi?
    tatíček se ptá oral-li jsi ,
    tatíček se ptá oral-li jsi.
    • Zloději nicku, máš to nějaké pomotané. Že by viróza?

      Ach SYNKU, SYNKU, doma-li jsi... *3*
      • Ach synku synku, doma-li jsi? Ach synku synku, doma-li jsi?
        Tatíček se ptá oraal-li jsi? Tatíček se ptá oraal-li jsi?
        Oraal jsem oraal, ale málo, kolečko se mi polámalo, Oraal jsem oraal, ale málo, kolečko se mi polámalo.
        Když se ti zlámalo, dej ho spravit, když se ti zlámalo dej ho spravit,
        nauč se synáčku hospodařit, nauč se synáčku hospodařit.
        *14* *4* *3*

        Musel jsem napsat "oraal", protože to slovo s jedním "a" je prý zakázané. *6* *15*
        • *6* *6* *6*
          Zajímavé, že zloděj mého nicku může bez problémů napsat "oraal" s jedním "a" a server mu to neblokne jako zakázané slovo. *8*
          Kdopak asi je ten zloděj nicku, že má zvláštní přístup ke serveru a požívá více práv než ostatní řadoví diskutéři? *5*
  • Hynek ještě řekl a naši partneři z USA mají už vytahaný řitní věnec, jak tam pořád lezeme
    • A co teprve Becherovičovi partneŽi v CCCP jak jim tam Becherovič se svou skvadrou stále leze. *15*
  • letošní volby se jmenují 8 šašků a jeden prezident Zeman
    • ne, letošní volby se jmenují devět šašků... a vlastně ani to ne, ono to totiž není legrace: Letošní voby se jmenují dva slaboši, jeden možná slušný člověk, o kterém se dohromady nic neví, pět bezskrupulózních, nestoudných egomaniaků (z nichž jeden je pitomý šašek, pravda - ) a jeden senilní pomstychtivý stařík, který už se ani neudrží na nohou. Smutná volba...
      *13* *13* *13*
    • Jen bych doplnila - ... a jeden PAN prezident Zeman, pa Simča.
  • Obcan.Havel
    Trapák a ještě k tomu Hynek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit