Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže mladí muži by zase měli chodit do pakárny, alespoň na tři měsíce??! - Výborně, tohohle pána volit nebudu!!!
  • Hynku,Viléme,Jarmilo ty h ň u p e.
  • onehdá jsem zvednul čtyři 25kilové pytle s cementem a udělal deset dřepů a dvacet kliků..... *8*
  • Kdybych se jako prezident dozvěděl, že se připravuje zákon, o kterém jsem přesvědčen, že jde proti lidem, okamžitě bych se sešel s dotyčným ministrem a snažil bych se mu vysvětlit a přesvědčit ho o tom, že dělá něco špatně, a to je role prezidenta, na kterou má ústavní pravomoc a nikdo to nikdy nedělal.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Vzpomněl jsem si jak Roman Skamene poučoval Vaculíka ---Víte že můžete odmítnout rozkaz který jde proti zájmům lidu? *15*

    To mne vždy pobaví jak různé pochybné existence mají plnou hubu "služby národu a vlasti" a jakýchsi jejich "ochran zájmů lidu". Přitom jejich skutky vypovídají přesně opačně....

    Co to je ten "zájem lidu"? to asi jak se kterému politrukovi hodí, že vydává svůj soukromý zájem za údajně veřejný zájem, ne?
    • *1* *1* *1* - "...ne, rozkaz musím splnit a pak si můžu jít stěžovat."
      • Vidím, že pisatel byl také na vojně, když zná tu "zelenou logiku". *1* *1* *1*
  • xxx
    • V zemi automatů,kasín a hazardu? Která navštěvuje převážně ksindl!!! Tak ten je hoden kopance do (.)
      Ten by prohandloval narozené tady za privandrovale eins zwei!!!!!!
  • Makak
    Pěkněě!!!
    https://youtu.be/SYxQrT9DT-c?t=1873
    *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8*
  • Hlavně ne Horáčka krycí jméno sázkař pořadové číslo v STB 21967
    • xxx
  • Jestli Hynek oral-li, nebo neoral-li, stejně má o kolečko míň!
    • Hůř je na tom zloděj nicku, ten má o kolečko víc. *1* *1* *1*
  • Makak
    Doufám ze už si tlachali.cz připravuje článek jak mohl býti znovu zvolen Pan prezident Miloš ZEMAN. *14*
    Je lépe býti připraven dopředu, na nevyhnutelné.
    To zase bude švandy s hereckou chátrou, to zas bude pláče a bědování *1* *1* *1* *1* *1*
    • xxx
  • Tak nečetl jsem celý článek, ale ten nadpis mne nadzvednul. Je to důkaz totálního blba, který mele nesmysly. Náš stát obchoduje zejména se Západem. Miloš Zeman chtěl jenom trochu vyvážit tu naši orientaci na Západ obchodem taky s Čínou. Pokud ten mudrlant Hynek neví, tak dříve před Zemanem se tam jezdilo častěji. A za druhé, asi si nevšimnul nebo v době jeho blábolení nebylo známo, že francouzský prezident jel do Číny udělat obchod století. Je zajímavé, že sluníčkáři a naše hlavní média, jako je zaprodaná ČT o tom mlčí.
    Každý rozumně uvažující obchodník chce obchodovat. Jenom pan Hynek chce politikařit. Takže už jenom tímto by byl z mého pohledu totálně škodlivým pro rozvoj našeho státu. Ten by ještě více vlezl do zadku Západu, podepsal by hned dohodu TTIP a není schopen bránit naše národní zájmy před nenažranými nadnárodními firmami, zejména ze Západu.
    Je to opravdu smutné, jak mohou být dnes lidi zaslepeni a oblbnuti mediální masáží. Ale bohužel není to masáž z Ruska nebo z Číny. To už jenom podel toho, kolik je věnováno času v televizi a v rádiu pritiruské nebo protiamerické propagandě. A zahraniční zpravodajové v Číně nebo v USA? To je další důkaz. Šámalová z Číny se jenom naváží do Číňanů, vše, co dělají Číňané, je podle ní špatné. Na druhé straně Řezníček z USA žvaní o ruské hrozbě, o tom, jak je Hillary Clintonová poškozena, a podobně. V USA jsem nebyl, ale do Číny jezdím často už od roku 1990. A vím, že je vše dosti odlišné od toho, co nám tady žvaní většina politiků včetně tohoto mudrlanta Hynka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit