Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se počítá! *14*
  • Pokud vědí, kdo galerii vedl v těchto letech, tak by měl být hnán k odpovědnosti. Určitě se tam nepohyboval sám, takže hnát všechny k odpovědnosti za ztracená svěřená díla.
  • Potřebují hodně volného místa, aby tam mohli dát vysoce hodnotná díla performera Kohouta, snad se to tam všechno vejde, on jim totiž řekl, že díla dodá jedině s jedním milionem přistěhovalců.
  • Knížáka nemohli dostat, tak se na něj hodí "ztrátu" uměleckých děl. *3*
  • samozřejmě, že za to Knížák může, ale Fajtl je horší
    • Voni kozo, neplést si Fajta s Fajtlem! Gen. Fajtl byl stíhací pilot, účastník bitvy o Británii, slušný, poctivý a charakterní člověk!!! Zdá se, že máte stejně mezer ve vzdělání, jako ten p.tomeček z Tiscali, který nezná výtvarníka světového formátu Františka Kupku (né Kubku, Vy nedovzdělané hov@do!!), jehož kresby se i ve světě draží za statisícové částky... *10* *10* *10* *16*
  • dearputin.com
    • kokotputin.com
    • dobrý,ale už by to mělo být v češtině *3*
  • Můj miláček mi pár pláten daroval, bohužel jsem mu nestihla "poděkovat" *14* .
    Pár let už Vašík prdí do plechovky. *13*
    • a prej výpůjčky,pche *11* *12*
      • jo o by se za minulého režimu nestalo
        • Zcela mimořádně máš pravdu, zloději nicků.
  • komunisté se alespoň o památky starali a v republice se neztratilo nic,to ta ta havloidní sebranka nechala zchátrat co se dalo a památky rozkradli
    • to si děláš p.del, nebo jsi ztratil paměť??? *8* *16* *16* *16* Komunisti zničili stovky architektonických památek a s nimi tisíce uměleckých děl - neboť, jak praví mjr Terazky: "Na čo je vojakovi kášňa? Rozbúrat kášňu! - Všetko popíliť! A prečo súdruh Žižka drží taký klacík - vraj mu do tej ruky dajtě ľahký gulomet!!!"
  • pražská lumpen kavárna si vyzdobuje byty *15* *15* *15*
    • Zeman by měl zakročit *10*
  • Putin?

    *15*
    • Zcela jistě !
      • naprosto souhlasím,nejradši by to něj náša vláda hodila *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit