Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč amici neodškodní Vietnam,když tam napáchali taková zvěrstva.Zřejmě Vietnamci od USA nic nechtěji,jenom klid.
  • Skoro dva miliony mrtvých a další dva pohřešovaných. Teror Rudých Khmerů v Kambodži jako následek vietnamské války. Napalm, Agent Orange, Agent Blue a další chemické zbraně použité proti civilnímu obyvatelstvu. Vypalování celých vesnic, vyvražďování civilistů po tisících. To jsou zvěrstva, která nemají ve světě obdoby a tyhle Amík nikdy nevygumuje z paměti Vietnamců a lidí celého světa, byť se snaží sebevíc.
  • Notoricky známá fotka, nikdy mne nenapadlo, že jí oblečení shořelo, vnímal jsem jí spíše jako oběť sexuálního útoku...

    Jinak na focení takovýchto situací je třeba mít pořádné koule, já bych čekal najisto, že mne některý z těch blbců na místě zastřelí...
  • Nějak v článku postrádám odsouzení Američanů za válečné zločiny, kdy napadali a zabíjeli civilisty.
  • V amerických přilbách jde světem jen násilí, zkáza a smrt, kam se dostane jejich okovaná bota. Bez milosti a tupou krutostí. Jak dlouho ještě ???!!!
  • A jak je to s defoliantem Agent Orange, prý se vyráběl ( nebo jeho suroviny) u nás ve Spolaně...?
    • Agent Orange byl směs herbicidů. Ve Spolaně se jeden z herbicidů, které byly ve složení, skutečně vyráběl. Herbicidy se i dnes vyrábí v chemických závodech *3*
  • stovky, tisíce vietnamských dětí, nikdo nijak neodškodnil.....
  • Najednou"dobráčci" !!! A co ty miliony mrtvích a nejenom ve Vietnamu ale po celém světě a Československa nevyjímaje ve II.světové !!!
    • no coby dobře, že chcípli svin€ nacistický

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit