Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni to tak davno, co se tady vsichni zastavali Mirka Dusina-Slachty jako jedineho spravedliveho. Ono to s tim UOOZ asi take nebylo vsechno koser.
  • Předpokládám,že Šťetina - to je jméno cenzore má sbaleno a je na cestě s panem spícím Šwancenbergem.Požádat banderovce o prominutí vazby.Kníže za přednes hymny,kde domov můj.
  • Jak to,že naše Ministerstvo zahraničí neprohlásilo,že bývalý vysoký důstojník ÚOOZ Luděk Vokál na Ukrajině vlastně navštívil příbuzné?Člověku trestně stíhanému je umožňováno vycestování do zemí mimo EU?S Vokálem byl omylem zadržen i člen našeho diplomatického sboru?I když určitě tvrdil,že pan Vokál je pro něho neznámá osoba a vztah k němu politickou hrou.Připomíná mi to pětici českých občanů,ocitnuvších se tuším v Libanonu.Byli arestováni a po delší době vyměněni za jakéhosi Fatáha(snad jsem mu jméno příliš nepokřivil).K naší hanbě nutno konstatovat,že politická váha těch pěti zdaleka nedosahovala hodnoty zmíněného Araba.Neměli bychom konečně přiznat,že hry našich zpravodajských služeb jsou v porovnání s 1.republikou jen odvarem schopností?Budeme se dále zesměšňovat?
    • Takové haj.líky pověšet za límec do průvanu a když to nepomůže, tak totaleinsatz-kamenolom!
  • hitlerovy narozeniny minuly patek. Masirovali v uniformach ss.... A to neni z aerowebu, ale z Jeruselem Post. Tak co, antizemanovci, taky jste slavili?
    • Chytrolíne, Lenina a Stalina slaví miliony fanatických primitivů stejně jako Hitlera. Co s tím společného má článek o zadrženém žoldákovi na Ukrajině. Jinač mi osobně vadí, že v dnešní době média mlží, překrucuji pravdu a hlavně podstatu co se děje ve válečném konfliktu. Buď je to občanská válka nebo mezinárodní válka. Teď mluv Asitaku !
      • Až na to že mluvíš o minulém století jiném státě a zřízení. Tohle je současnost. *3*
  • generál soudruh Pavel?
    • Pavlovi nesaháš ani po kotníky primitive bez hodnosti popřípadě nevojáku.
      • já sloužil na rozdíl od tebe sračko.A Soudruh generál Pavel byl člen KSČ a kariéru udělal za varšavské smlouvy, ale pokud je komunista tvůj vzor -dobré *1* *1*
        • Tak to se ti velice omlouvám, vidím že i tvůj slovník je sama inteligence. To jsi musel na té vojně dotáhnout hodně vysoko.
          • Před rokem 1990 to t.zv.nestraník mohl dotáhnout" až na kapitána.
          • ano záklaďák na rozdíl od tebe gumo co se zastáváš komunisty *3*
            • áááá ťal jsem do živého máš rád komára
            • Miluji diskutovat s blbem, který se neumí držet textu a podsouvá nepodstatná témata aniž by se zakládaly na významu a pravdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit