Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Špinaví páchnoucí rusáci v kůži si hrají na hrdiny. Zejména chtějí být vidět. Staří opuštění dědci rajtujou na motorkách a myslí že jako udělají slizounovi z Kremlu skvělou reklamu. Je to obyčejná sprostá chamraď která se snaží vetřít kdekoliv. Ještě že tady jsou v opovržení a hanbě. Rusáci mají u nás za srpen 68 pořádný vroubek. Je třeba do nich kopat kopat a kopat.

  • Když čtu "Ústav nezávislé žurnalistiky," myslím si o tom svoje. Kdo by se taky podepsal "Ústav závislé žurnalistiky?"

    Zase žalostný pokus skandalizovat "malé rybičky" zatímco líní kapříci se za pomoci takových "Ústavů" klidně vyvalují v kalných vodách. A tak kalíme - šest lidí, 200 lidí v domobraně.....Škoda, že jich není 200 000. Brzy jí budeme potřebovat.

    • Možná je budete potřebovat až budete psát "zvací dopis" jako v roce 1968. Já je tady nepotřebuji. 

    • no jo,jenže když ta domobrana je pod ruským velením,tak to ta moje a jejich domovina jaksi není totéž.A Rus je co?-okupant! Vtrhli sem,zabili dvě stě Čechů,ukradli uran a nás všechny dvacet let izolovali od světa.Co jsme z toho měli?-leda problémy.Takže Rus ve zbrani je nepřítel.

      Ne,že by mi třeba Putin nebyl sympatický ,ale on je Rus a já jsem Čech a to vůbec není totéž!

      • Máte pravdu. Poněkud nepřesně jsem to dodal. Myslím českou domobranu.

        I když logicky - stejně by nebyla ryze česká. Někdo by dodával zbraně, výstroj - a tam už ta nezávislost padá...Bohužel

      • A Polák, Polák není okupant? Jediní Němci se po vykonání aktu bratrské pomoci vrátili za Krušné hory.

        https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1021475-omluva-za-invazi-zaznela-nejprve-z-madarska-tuhy-rezim-v-cssr-vylekalo

        • Někdy se "zapomíná," že těch "bratrů" bylo kapinku víc. Prostě se to nehodí? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit