Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tam asi na výlet nepojedeme *13*
  • si Venezuelané zvolili sami a dobrovolně. A nutno podotknout, že tehdy s velkým nadšením. Byl jsem služebně ve Venezuele v roce 2009. Už tehdy se sice začaly objevovat první potíže, ale Hugo Chaves prostě hodil všechny problémy na Američany a patrně se domníval, že tím problémy vyřešil. V televizi byl tehdy Hugo Chaves každý den několikrát. Dopoledne byl na inspekci nějaké válečné lodi, v poledne byl přítomen na vojenské přehlídce a odpoledne hřímal za mohutného mávání pěstí v parlamentu. Mě se tehdy pokusili v Puerto Cabello ukrást fotoaparát. Zachránil mě jeden majitel obchodu, který, zatím co jsem se s lupiči o fotoaparát přetahoval, vyběhl z obchodu a s pistolí v ruce lupiče zahnal. Stalo se za bílého dne ve dvě hodiny odpoledne na rušné ulici v centru města. Ono diktátora je mnohem snadnější k moci přivést, než ho později od moci dostat. To by si měli uvědomit i ti, kteří se chystají volit pana Babiše, Okamuru, Velebu nebo KSČM. Venezuelané na to už přišli.
    • když jsem se sem díval krátce po napsání příspěvku, měl jsem tu jeden mínus a plus žádné. Nyní mám tři plusy a žádný mínus. Kam se ten mínus poděl?
  • Milá Venezuelo, máš velkou smůlu, že vlastníš obrovské zásoby ropy a tu ti amrdólové nenechají. Vezmou ti jí, i kdyby měli venezuelský národ vyhladit!
    • zaspíváme si internacionálu ?
      • tak bychom si ji zazpívali. Spívat neumíme a ani nevíme, co to je. Nějak se ten překlad z ruštiny nepovedl.
    • chtěl bych se s tebou milovat pod rozvinoutou zástavou *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit