Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle leklá ryba se dost znemožnil tím, že spolu s Topolánkem , prohlašoval, že by spolupracoval s koblihářem.
  • Já bych tam otevřel Kliniku,jehly drogy zdarma a pak bych to humanitarne bombardoval,pokud nebude Zeman prezidentem.
  • Jestli má být pan Fišer alternativou pana prezidenta Zemana, tak to Karel pos.ral.
  • už aby bylo po volbách, vyhraje Zeman a těchto 8 zbytečných šašků odejde do propadliště dějin, už nebudou tyto špíny mít prostor v televizi a novinách
  • Pan kandiduje a neví nic o rozdílu mezi sociálismem a komunismem. Čili další papouškuje naučené fráze a nic nového. Jo! Zapomněl jsem tu školku na Hradě.
    V zádech má Schwanzenberga. Takže: No pasaran!
  • Makak
    Pan prezident Miloš ZEMAN bude zvolen už v prvním kole a tak není tohle všechno prostě nadbytečné plýtvání časem, co? *3* *14* *8* *1*
    • Že by tady bylo tak velké nesvéprávné stádo p.tomců, které by zvolilo tu ožralou komunistickou StBáckou kreaturu ?
      • a ty jsi jako kdo? Klasika co? Holé zadky mívají hromady blbých řečí.A že neřekneš takovou nosnou myšlenku někde v hospodě. Jejda to by jsi bandu rozveselil. Facky kopance plivance .... nic osobního. Prostě takový zimní rozmar realizovaný kolektivem na obecním hlupákovi.
        • A dožije se vůbec ten Becherovič prezidentských voleb? Když je vidět jak ho dva ochrankáři drží každý za jednu ruku, možná je to po Becherovce.
          • Když dožil zrzavej Veškrna alias Chrchla, tak už dožije každej, to by si měl vědět hňupe z redakce.
      • Co ty o to víš, ty idioote s prasečí držkou Chrchly.
  • Jinak zdravej a chutná mu jíst. Je až neskutečné co za ......-. si na post nejvyšší myslí.... A co bl by. je podporuje.... Šmárjá
  • A takhle nevěstinec by tam pan Pavel Fischer nechtěl? Bordel ve státě už jsme měli a dá to
    velice hodně práce to zase vrátit do patřičných mezí.Hlavně že už se toho snad neúčastní ti naši novodobí reformátoři: Kalousek,Topolánek,Nečas a Sobotka s Chovancem. Seznam těch padlých existencí by byl dlouhý a nestačil by počet povolených znaků. *16* *16*
  • proti školce nic nemám, klidně ať se na Hradě otevře. Ale mně osobně úplně postačí, když se tam zavře ta IV.cenová kořalna.
  • zase jeden ze sedmi trpaslíků ! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit