Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně si udělej audit kdo kolik dostává na odmněnách... Nějaká genderová diskriminácia je až na posledním místě...
  • Audit? A proč, když je známo, že ženy se stejným vzděláním i praxí berou na některých postech daleko méně, než-li muži.
    Takže si myslím, že se snaží nové koště...
  • Bude zajímavé, jestli také bude posuzovat jednotlivé podniky a u nich bude nejenom sledovat ženy, ale všechny zaměstnance, zda dostávají za tutéž práci stejný plat. Kdopak se jí na tohle zeptá?
  • Hlavně by měla rychle zapomenout na jejich stranické rozpočítávadlo. Já kradu, ty kradeš my krademe. Jé my se máme.
  • Pokud žena dře jako kůň tak si na své přijde, ty ministerská blbko.
    • MrDalik ,nemuze byt kazde kantynska s vysokymi ambicemi a ohebnym sefem.
    • Potřebovala by asi tak na 4 hodiny do kamenolomu a pak by možná, snad se svým mozečkem pochopila proč berou muži více za stejnou, ale daleko důkladněji dělanou práci více. Samozřejmě, že u blba úředníka je jedno, jestli se tužkou do nosu šťouchá žena nebo muž.
      • Terminator,nevim proc se chce ptat,kdyz staci se podivat na TABULKY a ma hned jasno.
        Samozrejme ,ze urcita povolani ,narocna na silu-fyzickou-,musi byt odmenena jinak-vyssi
        mzdou ,nez KLOTOVY rukav ,zdilejici Byro s kolegini a ta ma nizsi plat nez on.Stejne je to i jinych oborech,zastoupenych obema pohlavim.Ze by nezvladly stejne kvalitni praci
        jako muzi? Nebo jim vadi jine pohlavi ve vykonu,pokud zrovna nepracuji v sexportalu?Zdravotnictvi,
        gastronomie,sluzby atd,tam jsou vsude zeny.Proc maji byt vykoristovany-to slovo nenavidim-
        nejdriv vyssi platu,potom na duchodu.Vzdyt temer vsechny ,ziji-li samy z ruznych duvodu,
        maji potize se uzivit.
  • Spíše by se měla paní ministr.Tominová zaměřit proč ve vedoucích místech mají nadstandardní platy a žádnou odpovědnost...... to by bylo terno...... *16* *16* *16*
  • Jak bere kdo víc, jako kdo víc krade ? Dneska se přece nic nebere, ale krade. Přece kdo víc koho okrade, o tom je plat. Plat za práci není a to už dávno.
  • Na to nepotřebuje audit to platilo už za komunistů,že ženy za stejnou přáci dostávaly méně peněz než muži....
    Zbytečně vyhozené peníze za něco co všichni víme....
    • Potřebu je dát vydělat kamarádům zlodějů, tak proto audit. Přece nechcete aby pochopila proč ženy berou méně. Když nuž vezme 80 kg těžkou věc a odnese ji, tak žena nesmí nést ani 15 kg.
  • Na to co produkuje za činnost MPSV a následně ÚP se domnívám,že první krok této dámy by měl být nasměřovaný úplně jinam.Měla by si ujasnit co se dělá? a proč se to dělá? a hlavně k čemu to je?.A když je to vlastně o téměř ničem,tak by mělo následovat logické manažérské rozhodnutí polovinu propustit,snadné.A až tam zůstane polovic a vše bude fungovat,pak by si paní ministryně v rámci dobrého rozmaru mohla věnovat i věcem méně podstatným*16*
    • ostapkotab
      ano,prvni krok teto damy by mel smerovat do prd€le
  • Já jsem v zaměstnání pracoval s dvěma kolegyněmi. Placení jsem byli stejně.(vzhledem k celkové praxi na tom ony byly lépe) Jenže jedna čekala co řeknu, že má udělat, druhá nestíhala více než jednu činnost. Na mé osobě, krom mé práce, byla teda ještě jejich kontrola. Vedoucímu jsem se zodpovídal pouze já. Asi jsem málo plakal a nebo je tím, že jsem muž. Nikoho to netrápilo! Takže jde o jednotlivé případy a řešení, které by bylo skutečně spravedlivé? Tomu v tomto státě nevěřím! *7*
    • Spíše jste málo podržel. Což jim očividně nedělalo problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit