Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řidičák na autobus mám od r. 82, za tu dobu jsem s autobusy (bez obecenstva, ovšem) ujel asi 500 km...

    Představa této práce je dost děsivá - kolegové, jako bys nastoupil do domova důchodců, prolezlí psychosomatickými chorobami, většina po 2-3 infarktech, žlučníkové záchvaty nepočítaje...
    To raději rozvážet, směnu strávit běháním se zbožím v náručí kolem auta.
    Kdejaké banální sjetí do příkopu na náledí ti hodí na hrb jako trestný čin.

    Byla by to hezká práce, kdyby autobusák nemusel vozit ty lidi...
  • Přidání už tady v minulosti bylo, ihned se ovšem snížilo osobní ohodnocení včetně kolektivních prémií, ale oficielně bude více což zase ocení odcházející do penze,....
  • Jo práce, tý se v Čechostánu přidává dostatek. Jen s placením za ni bývá problém.
  • pomerne dobre nabidce prace prece neni problem jit delat neco jineho. 70 80 90 , jista firma s podstatne mensim rizikem nabizi treba 100 jako zaklad. Proc to delat kdyz neviditelna ruka / viditelna / trhu vse vyresi. Chuze prospiva zdravi a prodluzuje vek mili spoluobcane , tak si zvykejte a calujte si soukromou dopravu.
    • Za ty kačky nedělá ani UK na stavbě pomocníka a nevim jak pčesčasy,ale nějak mi to nesedí 25 t. měsíčně a 70 pětek na hodinu?
      • těch 25 je v hrubém, v práci stráví manžel měsíčně v průměru 280 hodin, z toho je 180 pracovní doba a zbylých 100 jsou takzvané čekačky za které má 50 na hodinu. Běžný pracovní den - vstává ve 3.45 (do práce to má 5 ) vrátí se v 19.15 a má odpracováno 8 hodin a 45 minut
        • A proč si vybral takovou nevýhodnou práci? Proč nejde dělat něco jiného? No jo, to se musí umět něco, co lze nabídnout a co někdo koupí, protože to potřebuje.
          • Léta se živil jako osvč na stavbách (střechy, světlíky). Jsou to dva roky co skončil. Když máte přez půl mega ve fakturách, které není kde a jak je vymoct, tak už to dál nejde. U nás moc možností není a řidič autobusu má těch 20 alespoň z většiny oficiálně (3-4tis. jsou diety). Ještě jsem zapomněla - do nástupu do práce netušil, že to počítají takhle zlodějsky a řidičák s profesákem si platil sám.
      • ... deb*la jako tebe UK akutně potřebuje na vytírání hajzlů pro imigranty, ubohá trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit