Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tváří se jak korektor,když si tady pohoňkává kulatinku *1*
  • Když vidím ten jeho přiblblý výraz, tak bych mu dal pěstí, nic jiného si ten zmetek nezaslouží.
    • Já, taky, já taky, já taky atd., je nás tu padesát a chtějí totéž, takže to snad padesátkrát netřeba opisovat.......no a kdyby se pždali všichni vězni, kterí týral jako dozorří psycholog, tak by to nepřežil...
  • Tenhle ministr, už jsem skoro zapomněl, to byl taky pěknej dobytek !
  • Majetkové přiznání nepodali podle registru ještě tři exposlanci. Mezi nimi je i maly Blbeš.
    • Ale to neé "Malá Bůlbeš. to je Velký Blbeš...říkal to Landovský v roli Rudolfa II. ve Svatbách pana Voka, že císař má všechno velké, ale on to nemusí být vždycky jenom císař...Blbeš taky...
  • Mastnej žid se tomu ještě směje. Potřebovali by vyprovodit.
  • jsem zrzavej bezšulín a kloktám h o v n o
    • To o tobě víme, soudruhu Šamšulo!
      • a kozomrd v jednom...HUBBA BUBBA-černá huba holé neštěstí
        • Jo, souhlas. Pištovi zase koza nedala, tak krade nicky a sám si na to stěžuje, blb jeden smradlavej...
  • Prasečí rypák
    • Díky tomu popisu si tě dovedu živě představit, soudruhu.
      • Al papone ty jsi degen jako on
  • To víte!Brněnský autodrom s p.Abrahámem vynášejí pěkné peníze. A ješte ty levárny pane Dobeši. V Brně o Vás moc dobře nemluví. Jak jsem se dověděl,až se na to příjde tak Vás odve
    dou rovnou na mírov. A pak uděláte přiznání!
  • Vsichni 3 velekamaradi slovenskeho vetrelce s.Pruzinskeho!
    Ze by nahoda? *3*
  • Mají ještě tu drzost se smát!!! A PROČ? nAHRABALI SI PĚKNÝCH PÁR MILIÓNŮ....haj*líci kapitalističtí!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit