Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ptá se Korektor Prdícího:
    "Ty, Prdlouši, ty jsi vstoupil do TOP 09 ?"
    Prdící si začne prohlížet podrážky a povídá:
    "No nekecej, kde??"
  • Asi nic nemaj, všechno je bratranců a sestřenic.
  • V hospodě u Tiscali je zase rudo. Tak si musím přečíst co nám tady komunisti zase vyplodili. Obávám se, že to nebude nic nového.
    • Dej si placku s Kchárlem na kabátek a jdi volit agenta top009. *1*
      • A ty si dej skleničku hruškovice a jdi volit Sebranku Parchantů Ožralého Zemana. *1*
        • tak na diskuzní fórum Tiscali nelez. Ty tvé žvásty stejně nestojí za nic, Antiparoubka ( alias Korektora ) rovněž *1*
          • Když máš problémy s pochopením přečteného textu, tak to nečti. Diskuse slouží těm, kdo mají ukončené alespoň základní vzdělání. Absolventi pomocné školy musí požádat o pomoc svého psychologa. *3*
            • předpokládám že jsi dal pokyn svému asistentovi at osloví psychologa,ty se bez svého asistenta na pomoc retardovaným ani nevyser...š
            • Sam jsi parchant-jiz dle nicku.
            • Nekecej pitomosti ty parchante. Já mám titul judr ze z Plzně. Naše strana s Klausem se o nás postarala. Mám dost cikánů jako seš ty, magore.
          • Musis se smirit s tim,ze nekdo ma jiny nazor a o hodne vyssi IQ,nezli ty a komunisticka luza tobe podobna! *12* *12* *12* *12* *12*
  • Pánové znám člověka který musel vstoupit do strany protože zaspal a měl zetku.Spůsob jakým bojoval s nomenkletůrou zevnitř si ani nedovedete představit.Ono totiž z jejich stanov vyplívá že všichni soudruzi si jsou rovni a tak můžete jako řadový dělník kritizovat ředitele a on se musí zodpovídat před plénem.Řeči typu že komunisti jsou z principu špatní neuznávám.Všichni co chtěli dodělat VŠ museli se nějak angažovat a další a další.Je to něco podobné jako tvrzení že Poláci jsou všichni věříci.Taky to není pravda.Snažme se z každého režimu vydobít to dobré a posunout se dál.Odpovědně volit lidi kteří mají kredit a zásady.Ten kdo se neosvědčil ať uvolní místo druhým.
    • Znal jsem komunisty, kteří vstoupili do KSČ, aby mohli vykonávat odbornou práci pro kterou měli předpoklady. A nemuselo to být vždy jenom z prospěchu. Někteří tam také vstoupili proto, aby dostali od závodního výboru KSČ pro své děti ke studiu. Takže to byla určitá daň. Znal jsme i takové, kteří těm blábolům upřímně věřili, poctivě pracovali a z rudé knížky žádný prospěch neměli. Byli ale i tací, o nichž se říkalo jak byli na Protektorátu "vstřícní" vůči Gestapu a pak jenom změnili hnědovou barvu za rudou. Ta ideologie je stejná, ať je hnědá nebo rudá.
    • Víte , to je hezké co povídáte . ALE . Znal jsem dost komunistů a ostatně v běžném životě to ani jinak nešlo . Většinou se s nimi dalo normálně bavit o čemkoli . O zahradě a pěstování rajčet a paprik . O tom jak kde berou ryby a kde jsou pěkní candáti. Zkrátka téměř o všem . Téměř Jakmile přišla řeč na politiku a nebo cokoli co se ji jen dotýkalo okamžitě jim padly klapky na uši na oči rudé brýle a bylo po debatě . Jakýkoli argument padal pod stůl a jediná pravda byla ta kterou hlásalo Rudé právo . Pamatuji na jednoho komunistu , výborný rybář a na pohled slušný člověk . Jednou na rybách začal líčit jak v 62. sloužil na čáře a zastřelil dva narušitele . Měl jediný argument . Neměli tam co dělat . Na rybách jsme byli spolu naposledy . Takže , ty zásady a kredit ? Volil bych opatrně slova . JAKÉ zásady a jaký kredit a u koho . Jo a jak rozlišíte to co je dobré ? Podle vás a nebo obecně ?
      • Byl jste na vojně kdy a kde ja jsem byl v Chebu 85 (protivzdušná obrava). V 20 letech dostanete výstroj a jen koukáte co se děje kolem vás.Pokud jste nebyl na vojně tak je to jako když se chalpy baví o porodu. *3*
        • Tak teď jste mě skutečně urazil . Sloužit v ČSLA a přísahat věrnost ČSSR a KSČ ??? To myslíte vážně ? Taková myšlenka mi opravdu nikdy nenapadla . Bojovat po boku Rudé armády ? Nemyslitelné . Krajní varianta byla emigrace ale protože jsem se na odvod připravoval už od školních let zadařilo se a kamarádi zelenali závistí nad moji modrou . Nikdy jsem toho nelitoval a bylo to lepší než vyhrát první ve sportce . Základní voj, služba v ČSLA ? Fuj tajbl , děkuji nechci ani náhodou .
          • "Gregory Gregory, patříš mezi magory!"
            Takových-to zbabělých vyčůránků bylo tenkrát více. Na vojnu a zážitky z ní, teď docela rád vzpomínám a v hospodě je to vděčné téma. Naučili nás pořádku, dochvilnosti, technickým znalostem apod. Dnešní mladí kluci by to potřebovali jako koza drbání!
            • Nelze nic vysvětlovat fanatickým antikomunistům, byla by to ztráta času!
              Když vám nestačí sledování vývoje životní úrovně (strmě padající), žebráků, bezdomovců, matek zbavujících se svých novorozenců, řádění exekutorských komand, sebevražd z bezvýchodnosti a začínajícího hladovění mnoha lidí, tak nevím o čem bych se s vámi bavil!
              Jedině KSČM může (obtížně a pracně) obnovit tuto pravičáky rozkradenou zem!
              HOWG
            • P.S. magor by asi těžko prošel psychotesty pro řízení lokomotivy . E499.1 , E469.3 Lokomotivní depo Praha střed .
            • Aby bylo jasné . nemám nic proti vojenské službě ale mám toho HODNĚ proti vojenské službě komunistického státu . Prozraďte jediný důvod proč sloužit v uniformě zájmům KSČ ?
            • Proc myslis?Ja bych rozhodne nepozdvihl zbran proti nekomu,kdo me neublizil.
              Co me kdy proved napr.Hanz Dittrich z Mnichova,ktery se radne stara o sve deti a nakej vygumovanej komunistickej psychopat me da rozkaz,abych jej zastrelil,nebot komunismus potrebuje obsadit SRN a pote celoui Europu....
              Osobne bych v ten moment zbran pouzil-ale ne proti vyse jmenovanemu cloveku z Nemecka.
          • A kolik vás stála ta modrá Gregory? Opravdu husarský příspěvek. *8*
            • V penězích ani korunu ale hodin v čekárnách nejrůznějších doktorů xxx. Navíc jsem si posichroval a šel dělat strojvedoucího abych měl v případě nutnosti náhradní službu .
  • Kalousek který jako člen kdu čsl prosazoval vládu s ČSSD s tichou podporou
    komunistů za což dostal sprda od vedení své vlastní partaje si dnes hraje
    na bojovníka s komunismem.
    Převlečená banda kariérních soudruhů jako jsou Janota či Picek se kterou vládl
    mu také vůbec nevadila. Knížepán pro Rakouský deník přiznal že se chce stát
    prezidentem a postupně dosáhnout změnu nálad společnosti ve prospěch
    navrácení po válce zabaveného majetku ( před nástupem ksč v roce 48)
    jemu a další rodinkám tzv. elit.
    Zeman má také hodně másla na hlavě ale hlavní je že tento vlastizrádce který
    v zemi kterou založil Masaryk používá šlechtický zrušený titul neusedl na hrad.
    • Klaus by taky nebyl zvolen bez komárů!!! *9*
    • Jak si na to přišel Pišto tečko?
  • No to víte, špinavé peníze se musí napřed pořádně proprat.... *1*
  • Všechny ubohé příspěvky diskutujících antikomunistů navyšují hlasy KSČM.Tak do toho, ať můžeme co nejdříve vyzkoušet, jestli tam zbyli ti poctiví a sv.ně přešli do pravicových stran.Já jsem o tom pevně přesvědčen.
    • Komunistická ideologie je stejně zvrhlá jako ideologie nacistická. Nacisti se ostatně učili od komunistů. Ta strašná zvěrstva páchali komunisti v Rusku dvě desítky let před nacisty.
      Podporovat komunisty může jedině zločinec nebo naprostý p.tomec. My totiž máme zákony o zločinech komunismu a trestný čin propagace komunismu. Bude stačit, aby některý státní zástupce nezatížený minulostí se tím začal zabývat...
    • Pišto Pišto, ty už nevíš, jak tu svou ubohost demonstrovat...
    • Poctivý komunista ??? Si děláte legraci ne ? Něco jako " dobrák SS man " .
      • Gregory, právě jsem pochopil, že s vámi diskutovat je ztráta času. Asi jsme žili každý v jiném státě.
  • Třeba s tím mají nějaký větší problém ...
  • No a proč by měli ? Vždytˇje to elita národa.
  • Zdravim vsechny lidi a preji jim krasne odpoledne. *3* *14* *4*

    Komunistu se toto prani netyka,nebot je znamo,ze se v jejich pripade o lidi nejedna!!! *12*
    • To Not CSSD (ten pravý): Nápodobně. *14*
      Já přeji krásný život i hodným zvířátkům. A to se také netýká komunistů. *3* *14* *4*
    • No nic ve zlým. Jsem placený za blbost.
      • To víme, a zakradení nicků taky, komunisto?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit