Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci být malovatelem černých zítřků, ale ať už volba dopadne jak chce vidím to na práh občanské války a nebo nejméně hodně ostré další doby. Ten rudooranžový ožralec vytáhne na hrad všechny své uchýláky včetně filipa, grebeníčka a ostaních komoušských sviní a začne mazec. A pak se vy rudý kur-x-vy těšte, to už nebude tak sametové jako v 89.
    • Už ti někdo řekl,že jsi magor?Ty tele jedno pravicové.....
    • No vidíš ty prasáku, pro tebe to růžové nebude protože jsi povaleč flákač a líná kůže !
  • Takových lživých praktik bylo zřejmě na obou stranách, ale volím Zemana.
  • Je zajímavé že největší rebelové proti minulému režimu jsou ti kteří se měli jako prasata v žitě, taková Čáslavská má asi nejvíc důvodů, když projezdila celý svět a nechybělo ji nic, takových je hodně a mají jedno společné, měli se dobře.
    • Jen sprostě tečeš Hrone.... Připomnělo mi to dobu Miloiuše Jakeše : Zagorová, je to docela milá holka a kolik bere....
      • 100...0000% pravda.Ale už se ti potrati komouško-nacistické partie dočkají, jejich miláček - ožralec, podvodník, lhář, křivál a zupák nejhoršího zrna už se hrne na hrad.
        • Promluvil nadčlověk *1* Sice má místo huby fekál, ale je v té pravé straně.
    • Chyba a velký omyl.Podívejte se na umělce, kteří podporují Zemana.... Hudeček, Bohdalová Vondráčková.... Umělci, kteří se měli jak prasta v žitě, ti podporují Zemana. Umělci perzekuovaní, ti podporují Karla... Bolševici a socani volí Zemana. Povině... A kdo se měl za socíku dobře, proč lidé také do této obskurní strany lezli? Aby se měli lépe.... přece...
      • Povinně ty pravicová politoložko se píše s dvěma n.To jen tak na okraj.Jinak umělci typu Svěráka,Menzela,tak ti vskutku "trpěli"!!!HA.HA....
    • Přesně!
  • Měla jsem sen... neměla bych večer jíst vepřové s knedlíky, protože mám z toho barevný sny. Ale znáte to. Je vám to líto vyhodit, protože zítra už se to asi nebude dát jíst. Už aby ty volby byly za námi ….

    Dostala jsem se jako redaktorka do vítězného štábu kandidáta. MZ. Prolézala jsem budovu od shora až dolů a ne a ne pana MZ najít. Jen v každé místnosti jsem viděla za stolem sedícího kašpárka. Tak jsem se ho zeptala: „Dobrý den, hledám vítězného kandidáta pana MZ. Neviděl jste ho někde tady?“ Kašpárek se na mě podíval nechápavým pohledem a řekl mi: „ Paní redaktorko, již delší dobu pochybuji nad inteligencí novinářů a zjišťuji, že jsem měl vždy pravdu. Proto vám opakuji: Jste hloupá, jste hloupá opakuji jste hloupá, jste hloupá, jste hloupá.. Co jste očekávala...? Aha, vy jste mě asi nepoznala. No, abych vám a pouze vám to vysvětlil,tak jsem právě prošel maskérnou a tam mne odmaskovali.“ Tak jsem se ho zeptala: „Aha. Dobře tedy. Tak se vás zeptám, jak se Miloslava Šl. napojil na naše podsvětí a jak je to s úplatkářskými aférami z dob opoziční smlouvy.“ On se potutelně zasmál a odpověděl: „Víte, paní redaktorko, je to jako se sexem. Při prvním milování jste u toho nešikovní, ale s přibývajícími příležitostmi vaše zkušenost roste a pokud jste dost náruživí, tak se z vás může stát i mistr..“ Nechápajíc, položila jsem mu další otázku: „Jak jste dosáhl takového heroického výsledku ve volbách?.“ Vítězný kandidát na to: „Již jsem začal pochybovat o vaší inteligenci, že se mne nezeptáte na tuto podstatnou věc. Ke svému potěšení jsem zjistil, že jako bývalý prognostik mám pořád sakradobrý odhad na lidi. Volební kampaň je jako lovení nejtučnějšího kuřete v kurníku. Pokud chcete toto kuře na sebe upozornit a přilákat ho pod nůž, tak musíte náležitě a velmi hlasitě do jeho korejtka přisypávat. Jelikož kuře je pták důvěřivý až hloupý, tak kuře slyší pouze zvuk plnícího se korýtka. Nevidí co sypete, pouze slyší , že něco sypete. Slyší, co chce slyšet. No a důvěřivé kuře se přiblíží a fik, fik... hahahaha“ „ No a jakou fintu máte na ty „nedůvěřivá kuřata“,“ zeptala jsem se ho. On odpověděl: „ Jako dobrý prognostik a znalec lidských duší vím, že těch nedůvěřivých kuřat je samozřejmě méně. Tak je ke korýtku vůbec nepustím a nechám je chcípnout. Chcípáky. „ Takže ve výsledku všechna kuřata dopadnou stejně?“ „ Máte bystrý postřeh. Nechcete do mého volebního štábu? Je vidět, že za těch pár vteřin jste se ode mne něco naučila. Říká Vám něco Edward A. Murphy? To je samozřejmě řečnická otázka. Hahahahaha . Tak byste samozřejmě mohla věděl, že to byl americký inženýr a že podle něj byly pojmenovány zákony, tzv. Murphyho zákony. A tam se nám praví: „. Pokud volíte ze dvou možných řešení, vždy zvolíte to špatné“.... hahahahahahahaha

    Za burácivého řehotu pana vítězného kandidáta jsem se probudila.....Bylo mi špatně od žaludku a byla cítit v ložnici becherovka . Starýmu bylo v noci asi také těžko, tak si dal pár skleniček becherovky, vyhodil kotvu a usnul bezesným spánkem „spravedlivých“... Dvě ponaučení. Už vím, proč někteří politici pijí. A neměla by se na noc jíst tučná jídla, pokud zase ovšem nechcete pít nebo snít jako já....
    • A nechybí ti orgasmus,káčo jedna pravicová????
    • Dobrý den.
      Většinou jsem zděšena obsahem zde uváděných příspěvků a proto odmítám vstupovat do diskuzí, ale tohle Vaše povídání mne pobavilo a potěšilo.
      I. Kováříková
    • Neříkej Pišto to je s tvé hlavy, jsi opravdu myslitel, všechna čest.
      • To si piš, jsem na to hrdá...... Je to moje léčba nad zklamáním z průběhu této kampaně. Ještě mám jeden -Jak MZ dělal reklamu na parfém, ale ten se mi opravdu zdál....
        • Kup Karlovi Clavina a uvidíš,jaký to bude ďábel.Ty jedna pravicová čertice...
        • No vida, tak Pišta se nám přejmenoval na Alenka, neurazíš se když ti Pišto budu říkat Alena?
          • Pro tvoji potěchu as přízeň Ti posílám další sen paní Aleny...

            Včera večer jsem shlédla toto video, kde se Zeman chová jako zpěvák popmusic, kde tak trochu dělá show a reklamu ne telefon zn. Aligátor. http://www.youtube.com/watch?v=8sfoFq4mjfM. Šla jsem spát a měla jsem sen, jak Miloš Zeman dělá reklamu, se svými bonmoty, na parfém. Když může mít takovou reklamu na parfém třeba David Backham, proč by při své popularitě v česku nemohl mít i Miloš Zeman. Když on ty reklamy tak rád dělá. Nějak se to ale zašmodrchalo a probudila jsem se zpocená. Protože představa, že více jak polovina národa bude cejtit jako tlačenka s cibulí mi neudělala nějak dobře. Tlačenka s cibulí je dobrá, ale když se mi starej vrátí z hospody, tak se musí celej strčit do pračky, aby ten domov zase voněl čistotou.
  • Nás ty Zemanovy podlosti nezlomí. Konec tunelářům a ODS - ČSSD kmotrovský mafie!!!
    • Já bych to tak ostře neviděl, je fakt, že někdo napsal, že jsme těmito volbami nahlédli do předpokoje občanské války. Že nízkými a hloupými argumenty, zde si samořejmě každý dosadí toho druhého, se národ rozděli pouze na fankluby a už se fauly na slušnost ohleduplnost...., co nás dělá snad někdy lidmi, se už nehledí...
  • Kolik vlastně těch lživých inzerátů vyšlo? Ať koukám jak koukám žádný lži nevidím.
    • Znala jsem jednoho I.P. , ale přejmenovali jsem ho na I.Q.......
      • Co se takhle naučit česky ??? Nejsi náhodou sekretářka knížete ??? Ani bych s enedivil...
    • Potom by ses měl začít vzdělávat. To se hodí i Becheromilům.
  • hulvátství zemanovy kampaně pokračuje, na začítku tvrdil, že by měla být slušná a pak vše popřel, slušné lidi to nemůže přinutit ani k tomu, aby si tento článek přečetli
    • A co další možnost vás nenapadá?? Pokud KS prohraje volby, tak má velikou šanci je kvůli tomuto inzerátu zneplatnit a má druhou šanci. Na pokutu pro blesk má. Může to být i pojistka. Takže, když řeknete A řekněte i B.
      • Tak časopis neodpovídá za inzerci to za prvé..takže žádná pokuta. Zase lež..... Za druhé tento inzerát podal člověk viz článek na i dnes...... z volebního Pražského štábu, bývalý člen STB ...tato zpráva není ověřená.... je to na i dnes.... počti si, Petříku....
        • Čísti IDnes jejako čísti projev od Geblse. IDnes je od počátku proti Zemanovi !!!
  • Karljungend opet tapetuji jak divi...
  • Kníže Hajaja je opravdu skrytej nacista. Nakonec se ukáže , že to , co bylo v Blesku je pravdivé.
    • Nacismus se projevuje rasovou nenávistí, bolševismus se projevuje třídní nenávistí.... To spíš ty vykrýváš obě políčka. Tam pan Schwarzenberg nikam nezapadá. Ten řekl o nenávisti, že snad nenávidět neumí a nechce, že je to obrovská ztráta času. Že někoho žaluje? To je v pořádku, s nenávistí to nemá nic společného. Jde pouze o pravdu nebo lež...Pokud to zaplatil člověk, který je ve volebním štábu MZ, tak už se nemůže mluvit o soukromé akci tohot člověka, je členem týmu jako Šlouf.
      • Jsi totální nevzdělanec. Třídy nevytvořili ani komunisté, či bolševici a dokonce ani kapitalisté. Marx pouze napsal, že kapitalistický výrobní způsob ( zdůrazňuji:"výrobní způsob", ne samotný kapitalista/é..).Napsal že tento výrobní způsob zjednodušil rozdělení společnosti na dvě hlavní třídy a to třídu kapitalistů a třídu dělníků. Prostě to jenom třídamii nazval, jako ty můžeš nazva tlačenku špekbuřtem. A jestli Marx neměl pravdu, tak laskavě tady dokaž, že tu nejsou žádní kapitalisté a žádní dělníci !!!
      • Třídní nenávist šíří Becher - voliče rozděluje na plebejce (kladný, volí jeho) a lokaje šlechty, to jsou ti ostatní.
        • Tak nevím, asi jsem ve Vaší base nabyl, protože neznám Váš slang. Ale u Zemana mi nejvíce vadí, že umí probudit v lidech tu temnou stránku a to je závist nebo nenávist...
  • Někde se napsalo, že prezidentská předvolební kampaň u nás je jak z Ukrajiny.
    To je ale velký omyl. To co dokázala rozpoutat média, vlastněná zahraničními
    korporacemi, to je jak z nějaké banánové republiky. A lidi jsou tak hloupí, že jim
    na to skočili. Podařilo se jim rozeštvat národ kvůli dvěma starým dědkům.
    A to bude trvat nejméně 5 let. Poté se to díky médiím bude opakovat zase.
    JSTE PROSTĚ HLOUPÍ, jak s sebou necháte manipulovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit